Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hová lett a nagy klímaharcos...

Hová lett a nagy klímaharcos Gréta thunberg?

Figyelt kérdés

Tele van minden eldobált maszkal,mérgező vegyszerekkel fertőtlenítene és ezek miatt tovább romlik a klíma.


Pont most tünik el a klíma védő mozgalom és grétácska?



Már nem fontos neki a Föld bolygó vagy elnyelte a BLM/koronavírus tenger?



2020. okt. 26. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem most éppen lejjebb hagyott a mániás epizódja és gyűjti az erőt a következőre. De amúgy én se értem, hogy hol van, ha mást nem, azt igazán mondogathatná (annak aki hajlandó rá odafigyelni) hogy a koronavírus a természet válasza arra ahogy a bolygóval bánunk (ami valahol szerintem igaz is).
2020. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ja, szóval te lusta vagy keresni, azt várod, hogy a kedvenc híroldalad beszámoljon arról, hogy mit csinál és ha az nem teszi, akkor G.T a hibás? Van twiterre, instagramja, facebookja, nézd meg, írj neki, stb. Vagy esetleg felszedhetnéd az eldobált maszkokat, mert ő nem fog elmenni oda, ahol te ezeket látod és felszedni helyetted.
2020. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én nemrég pont láttam egy megszólalását. De amúgy azt úgyse tudod objektíve megítélni, hogy mennyire aktív, mert nem a szomszédja vagy. Csak azt látod, ami a médián keresztül eljut hozzád, a médiát meg most nem Thunberg érdekli.


#1, szigorú értlemeben nem a természet válasza a koronavírus, mert a természet nem egy öntudattal rendelkező intelligens lény, ami egyszer csak úgy dönt, hogy jól megtorolja a bűneinket. De a környzetkárosítás valóban növeli az ilyen járványok kitörésének a valószínűségét.

2020. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Azért az valahol aranyos, hogy valaki tüntetett, ahol arra hívta fel a figyelmet, hogy a politikusoknak és a nagyvállalatoknak kellene többet tenni, mert egyéni szinten nem sokat tudunk tenni a figyelemfelhíváson kívül.

Ebből neked annyi jön le, hogy "hol van Damon Hill", amikor szükség van rá.

2020. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
89%

Az a poén, hogy amikor aktivistáskodott, akkor azért hurcolta meg a jobboldal, hogy miért nincs suliban.


Most, hogy suliban van, az a baj.


:D

2020. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Eltűnt a süllyesztőben. Lesz másik helyette, nyugi.
2020. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos mert minden hírrel így van ez, ma a BLM is a süllyesztőbe kezd kerülni vagy már ott is van, az ausztrál erdőtüzekről ki beszél már? GT is egy ilyen epizód volt, a média nyomatta míg volt rá érdeklődés, ahogy érzékelték, hogy apad, kerestek valami új központi témát. Koronavírus sem olyan már mint tavasszal, tavasszal híroldalakon kb 10 hírből 6 minimum ezzel volt kapcsolatos, most legtöbb helyen kb lehozzák egyszer reggel a napi számot, meg néha bedobnak még valamit ami kapcsolatos vele...
2020. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
A héten jön ki róla egy dokumentum nagy mozifilm.
2020. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!