Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi is volt az a Türingiai...

Mi is volt az a Türingiai botrány idén februárban?

Figyelt kérdés

Annyit tudtam ott, hogy az AfD full összeveszett a Linkével a CDU miatt vagy mi a csuda?

Leírná valaki érthetően!



2020. nov. 6. 13:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Forrást ne linkelnétek!
2020. nov. 7. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért új miniszterelnököt kellett választani.(Itt nem a nép választott, hanem a politikusok, bár azt nem tudom miért) Volt egy FDP-s politikus, ő nyert, de úgy, hogy az AfD és a CDU is együtt szavazták meg. Merkel azt mondta, hogy elfogadhatatlan, hogy a CDU együtt szavazott a szélsőjobboldali AfD-vel(ebben teljesen igaza volt szerintem), aztán lemondásra szólittotta fel a miniszterelnökot, aki le is mondott, mert nem akart úgy kormányozni, hogy a neonácik választották meg. Aztán a Die Linke jelöltje, Bodo Ramelow lett a miniszterelnök. Valami ilyesmi
2020. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!