Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szoltok az Amerikai...

Mit szoltok az Amerikai elnökválasztás eredményéhez? És ez szerintetek hogyan (fog) hatni Magyarországra és Közép- kelet Európára?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 20:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Jön nagykövet, aki néha megemlíti, hogy gond van a demokráciával. Kb ennyi
2020. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megugrik a forint árfolyama és bedúl az euróövezet. Más változás nem lesz.
2020. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon örülök, hogy Biden nyert, jó kis pofon lesz ez Trumpnak:)


Bár én nem gondolom azt, hogy Biden a legjobb, de így is mérföldekkel jobb, mint Trump. Én Kamala Harrisnek örülök a leginkább. Első női alelnök!

2020. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a következő hadifelszerelés beszerzésénél amerikai vadászgépeket veszünk vagy ragaszkodunk a svédhez.
2020. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%
Az miert jo hogy nöi alelnök van? Tök mindegy milyen ember de ha nő akkor rendbe van?
2020. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%
Így van ötös. Hisz tudod, az csak jó lehet! Kb mint a kvótanők. Azt ugye senki nem gondolta komolyan, hogy majd 2020-ban hagynak veszni az előválasztáson egy nem fehér nőt? Ugyan ugyan, csak sikerült betolni
2020. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%

Sajnálom, hogy Biden nyert.

Az orránál fogva fogjàk vezetni a háttérben. Nagyon kis tiszi-toszi ember. Látszik, hogy nincs véleménye, minden a szájába van rágva.

Trump egyéniség volt, jó, karizmatikus miniszterelnök.


Biden első dolga lesz foglalkozni a koronával.. Ébredjetek emberek, vajon miért? Ezt most nem fejtem ki, nem akarok veszekedést szítani. Aki érti az tisztában van a dolgokkal.

2020. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
“Biden első dolga lesz foglalkozni a koronával.. Ébredjetek emberek, vajon miért?” Vajon miért xd ? Talán mert folyamatosan növekszik a napi fertőzöttek száma az országban, ahogy nálunk is, és valamilyen szigorítást kell bevezetni, ahogy nálunk is tették most ?
2020. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%

Pontosan azok az emberek nem fogják ezt fel, ahogyan te is gondolkodsz a koronáról.

Valamint Biden biztosan be fogja engedni a migránsokat. Nem vagyok meglepődve, hogy ő lett megválaszta. Az emberek ott rendkívül ostobák. Az jut eszükbe, hogy bárki csak ne Trump, de az ország jövője persze másodlagos...

2020. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az amerikai társadalom általában -persze vannak komoly országrészek, államok, amiknek vannak hagyományai, identitása stb-, rendkívül ostoba és manipulálható. Ehhez nagy fokú agresszivitás és felsőbbrendűségi tudat is társul.
2020. nov. 12. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!