Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Biden kormányának kik lesznek...

Biden kormányának kik lesznek a tagjai?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt még nem tudni. Én annyit hallottam, hogy Sanders munkaügyi miniszter lesz(nem biztos, hogy ez a pontos neve). Meg szerintem Hillary Clinton is benne lesz, megint külügyminiszterként, esetleg még Elizabeth Warren.
2020. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Egyelőre nem biztos, hogy Biden nyert, úgy néz ki, rendszerszintű a csalás és a média is benne van.
2020. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki benne van, te is benne vagy, nem szóltak?
2020. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Sanders szinte biztos nem, AOC-nek esetleg adhat valami látszatpozíciót, hogy a párt balszárnyának is dobjanak valami csontot. Warren talán kaphat valami fogyasztóvédelemmel kapcsolatos dolgot. Hillary már visszavonult a politikától, persze reaktiválhatnák, de nem venné ki jól magát. Pár republikánus alighanem lesz benne, a secretary of state biztos, hogy valami war hawk lesz.


#2-es: nem úgy néz ki. Konkrétan 0 bizonyítékot sikerült rá eddig prezentálni.

2020. nov. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Az Illuminátus
2020. nov. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!