Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak olyan országok (Afrikán...

Vannak olyan országok (Afrikán kívül), ahol abszolút semmiféle korlátozás nincs a koronavírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, google, de erre konkrétan nehéz rákeresni, nem nagyon találtam olyan tartalmat, ami konkrétan ezt taglalja. Még Fehéroroszországban is vannak már korlátozások úgy tudom.

2020. nov. 11. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Észak-Korea.
2020. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igaz, viszont Észak-Koreában alapjáraton is vannak korlátozások. :D Pl. ha éjszaka mászkálsz gyanús vagy, nem gyülekezhetsz stb.


Elsősorban olyan országra gondolok, ami legalább "félig demokratikus". Lehettem volna pontosabb is a kiírásnál.

2020. nov. 11. 00:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mongóliában nagyon alacsony a corona vírus jelenléte. Valószínűleg közrejátszik az, hogy hatalmas elhagyott területek vannak ott, rohadt hideg van, és a mongolok igen csak szívós emberek sokan kint élnek a vadonban az állatokkal.
2020. nov. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!