Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Norvégia, és a norvég emberek...

Norvégia, és a norvég emberek mennyire bevándorláspártiak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Eléggé. A menedékkérelmek több, mint kétharmadát elfogadják, a nők és gyerekek esetében szinte mindet. Tavaly például több bevándorló hátterű gyermek született, mint Norvég. Német oldalakon többször olvastam, hogy a norvég a legbefogadóbb nemzet Európában, szerintem van benne igazság. Most, hogy ez jó, vagy sem, azt mindenki döntse el maga.
2020. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Svédországhoz, Dániához hasonló skandináv ország. Nyitottak, de azért támogatják a bevándorlási korlátozásokat is arra vonatkozóan, hogy honnan, kik, hányan vándorolhassanak be az országba. Talán önző, de érthető módon szeretnék megőrizni a gazdag, jóléti, biztonságos ország környezetet.
2020. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy tényleg elég befogadóak. Nem EU tagok, de egyáltalán nem nehéz kijutni, ellentétben más nem EU-s államokkal(Svájc,Liechtenstein,Izland,Monaco)
2020. nov. 14. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Svéjc nem eutag.
2020. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én azt írtam, hogy nem EU-s:)
2020. nov. 14. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé bevándorlóbarát.
2020. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Atyaég! Bevándorlobarát, migránssimogato, ... Nem kellene már leszokni ezekröl a fidesz sablonoktol, undormány szövegekröl? Már a befogado, elfogado, ... is mennyivel szebben hangzik.
2020. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Én vagyok az utolsó aki a Fideszre szavazna..Szerintem jó, hogy befogadóak:)
2020. nov. 14. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon. Múltkor olvastam valahol, hogy ott a legkisebb a bevándorlást elutasítók aránya, 2%. Elfogadó, normális emberek.
2020. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!