Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Honnan lett ennyi virológus/va...

Honnan lett ennyi virológus/vakcinaszakértő Magyarországon?

Figyelt kérdés
Az emberek egy jelentős része (sok esetben komolyabb iskolai végzettség nélkül) pontosan tudja, hogy egy esetleges orosz vakcina miért nem megfelelő neki, és miért választana inkább egy izraelit vagy európait. Én sokáig jártam iskolákba, lett ilyen-olyan végzettségem is, de nekem sosem tanítottak az oroszországi egészségügyi kutatások sikerességéről. Hogy lehetnék én is olyan okos?
2020. nov. 16. 20:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
virológiai gyorstalpaló: a fertő liberális nyugat vakcinája csak gyilkolni fog, csakis Putyin vakcinája lehet hatásos.
2020. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem megfelelő az orosz vakcina, mert rengeteg tesztelései képest kihagytak. :).
2020. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
a magyar ember mindenhez IS ért...
2020. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mindig is voltak.
2020. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érted, nem is vagy 10 millió magyar.

Itt mindenhez is érteni kell.

2020. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Az oroszok egy az egyben kihagyták a tesztelés harmadik, széleskörű fázisát, ami többek közt az esetleges mellékhatások kiszűrését szolgálja.

Józan paraszti logikával is belátható, hogy ez a megbízhatóság és a biztonságosság tekintetében hagy kétségeket az emberben.

Nem az orosz tudósok szaktudásában nem bízok, hanem a felülről jövő politikai nyomás aggaszt, ami miatt idő előtt késznek nyilvánították a vakcinájukat a tesztelések befejezése előtt.

2020. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Sok mindent megtanultál, meg lett végzettséged, de azt nen tanítják az iskolában milyenek az oroszok és mi az elképzelésük mi a mi helyünk, szerepünk az ő birodalmukban. Nem megbízható barátok finoman szólva.
2020. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Akkor az orosz fizikusok, vegyészek, matematikusok mind hamiskártyások, és nem fogadunk el semmilyen tudományos eredményt ami onnan jön?
2020. nov. 16. 20:49
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A nyugat elvárná, hogy az oroszok kiterítsék a lapjaikat. Az orosz pedig hülye lenne elárulni bármit is. Aki megbízik bennük az megveszi az orosz vakcinát, az orosz haditechnikát meg a többit.

Szerinted rendelne bármelyik nyugati ország orosz vakciát akkor ha minden kért adatot átadnának ? Miért tennék ? A saját gyógyszeriparukat hoznák kellemetlen helyzetbe.

Ez az egész a pénzről szól, a profitról.

2020. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Metionin ***** válasza:
Hát nem a molbioszon oktatták nekik az tuti mert ott végeztem (amúgy virológusként csak azt főleg mostanság nem hangoztatom) :D ez politikai tudás kérlek szépen.
2020. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!