Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyar ellenzéki érzelműek...

A magyar ellenzéki érzelműek Biden "győzelmén" keresztül élik ki reménytelen és be nem teljesülő győzelmi vágyaikat?

Figyelt kérdés
Nekem olybá tűnik... persze kíváncsi lennék mit várnak tőle. Hiú ábránd szerintem.

2020. nov. 17. 01:10
A kérdező szavazást indított:
Biden elhozza a világbékét, a megértést, a liberalizmust, a Föld kerekebb lesz tőle
Biden alatt lebombáznak majd megint pár országot hogy fogyjon a fegyver és hogy ellophassák olajukat
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Biden az usa első zombi elnöke,akit a zombik választottak meg.
2020. nov. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Jah ezt amúgy én is észrevettem, már a csapból is Biden folyik élvezik tőle mindenki, mintha bármi hatással lenne ránk vagy jobban élnénk tőle... :D
2020. nov. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbb kérdést az amerikai választással kapcsolatban Trumpisták teszik fel, akik szenvednek, hogy a kedvencüket kidobták a hatalomból, úgyhogy inkább nekik van komplexusuk ezzel kapcsolatban.
2020. nov. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Jobb is így. Talán nem fognak rombolni mint az antifák 2020 utáni 2/3-ot követően
2020. nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Biden = Orbán
2020. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az amerikai baloldal az valoban az amcsi fidesz higgyetek el. Trump az meg nagyjabol egy patriotabb Gyurcsany Ferenc az emberek szemeben ha megprobalunk valamifele parhuzamot eroltetni. Meglehetosen rosszul latjatok kivulrol az amerikai szerkezetet a hatalomnak.
2020. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát annyiban valóban amerikai Gyurcsány a Trump, hogy az ellenfél őt is ugyanúgy valamiféle patásördöggé fabrikálta és hülyeségekkel uszítja ellene a saját hülye táborát de az emberek már látják, hogy valójában a demokraták az aljasok ugyanúgy, mint nálunk a kereszténydemokrata Fidesz.
2020. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látszik a kérdésedből, hogy nem vagy elfogult, hanem egy kiválóan tájékozott, Széles látókörű elme vagy... Jah, nem...


Csak annyira, amennyire a narancsbirkák meg Trump miatt érezték legitimnek az idiotizmust.

Sosem Trumoon múlt, hogy nem indított háborút (bár azért egyszer-egyszer megszórta Szíriát), hanem főleg a kabinetjén. Az viszont rajta múlt, hogy a kommunikációjával a polgárháború szélére sodorta az USA-t. Büszke lehet magára az a hazafi, aki a saját müzlijébe sz*ok 😅

2020. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!