Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem adják át a vakcinagy...

Miért nem adják át a vakcinagyártók a receptet, hogy mindenkit leoldhassanak az országok?

Figyelt kérdés
Szerintem most mindenki már a koronavírus oltást várja, hogy utána levehessük azt a retek maszkot és élhessünk végre normálisan. Egy két vakcinagyártó (Pfizer-orosz-kínai) nem tud 5-6 milliárd embernek elegendő vakcinát gyártani. Most miért nem adják át a receptet, hogy legyárthassa mindenki?

2020. nov. 17. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az eloltás hamarosan kezdetét veszi.
2020. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Itt már mindenki az oltás várja szerintem, hogy ne kelljen maszkot hordani meg ne legyenek lezárások. Így egy cég hogy olhassa le egész európát? Nem képes rá. Miért nem adja át a receptet?
2020. nov. 17. 13:24
 3/17 anonim ***** válasza:
1%
Mert úgy látszik, annyira még sincs járvány...
2020. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Eladják majd a licenszet, ha le lesznek tesztelve.
2020. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert ebből is üzletet csinálnak.


Egyébként még nem 100%-os az oltás,de nem is 99...

2020. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mihilyehen receptet?!? XD XD


Közösen,együttműködve kutatják az oltóanyagot! :)

Mindegyik kutatóintézet azon dolgozik,hogy a leghatékonyabb vakcinát állítsa elő.Egymással az eredményeket megosztják.Amint megvan,(nem mostanában) AZONNAL leadják a gyártást,mert a vírus mutálódik.A kikísérletezett vakcina, veszít a hatékonyságából.

Ezért szorgalmazzák az oltás,és ezért próbálják a leggyorsabban engedélyeztetni a gyártásra kész oltóanyagot.

Új vírus.Új oltóanyag szükséges.

2020. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mert üzlet.

Másrészt mert nem úgy működik mint a vasárnapi főzés, hogy egy kis ez egy kis az.

2020. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Én nem az oltást várom hanem a korlátozások végét de azt el lehet úgy is érni hogy eltöröljük a korlátozásokat csak úgy. Nem kell ehhez feltétlen vakcina. Oltatsd magad.


Miért gondolja mindenki hogy a vakcina az egyetlen megoldás??? Miért gondolja mindenki hogy csak az menthet meg minket???

Full lity-löty ez a járvány csak felffuják.


Több ebben a hype mint maga a virus. Elmehetsz a vakcináiddal meg a korlátozásaiddal együtt a fenébe.

2020. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Átadják, csak sok pénzért. Ez az üzlet benne.
2020. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam már tart a vakcinák gyártása. De nem tudnak eleget termelni. Akkor kérdezem én miért nem adják el ? Mi megvesszük és minden ország legyártja magának. Aszt beoltassa az emberekkel
2020. nov. 17. 14:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!