Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kínában ismét újabb koronavíru...

Kínában ismét újabb koronavírus fog létrejönni? Semmiből sem tanulnak a kínaiak?

Figyelt kérdés

Olvasom hogy máris szervezik a kutyahús fesztivált, tobzódnak a nedves halpiacok is. Hihetetlen, hogy mi zajlik Kínában!okak szerint ez lesz majd a covid-20 melegágya, pedig még a covid-19 sem ért véget!


Bár a kínai kormány egy hónapja betiltotta a kutyák tartását ételkészítés céljából, egyes kereskedők a mai napig figyelmen kívül hagyják a határozatot és nem engednek megszokott üzleti tevékenységükből.



Az aktivisták felvételeket is készítettek kutyatetemekkel üzletelő árusokról és elküldték a Humane Society International szervezetének.


A beszámolóban leírják, hogy a korábban városszerte megtalálható “kutyás” standok most Yulin egy adott pontján, Nanchao városrészében koncentrálódnak.


Itt a kutyatetemek mellett gyakran látni ketrecbe zárt állatokat, köztük kölyköket is, akiket levágásra tenyésztenek.


Most jártam először Yulinban és valósággal sokkolt, aminek szemtanúja voltam.


Reszketett a kezem, amikor az első kölyköt kiemeltem a ketrecből, miközben nyalogatni kezdte az ujjaimat. hogyan a kínai kormány kihirdette:


Ezek a kutyák a társaink és nem az eledeleink.


Ideje lenne, hogy a városok, mint Yulin, megfogadnák a tanácsot és véget vetnének ennek a húspiacnak


-számolt be érzéseiről Jenifer Chan, az egyik aktivista.

Eközben a nedves halpiacok, és az egzotikus állatokat áruló piacok is újranyitnak nagy számban.


Egy ilyen piac volt a vuhani piac is, ahonnan állítólag elindult maga a vírus, is, bár a vírus eredetével kapcsolatban még a mai napig sok a rejtély…


Kína úgy tűnik, hogy semmiből sem tanul…



2020. nov. 17. 15:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

A COVID-19 sem Kínában jött létre. Pontosabban: nem tudjuk, hogy hol jött létre, Kína ugyanúgy lehet, mint a Föld bármely országa. Mindenesetre azt tudjuk, hogy 2019 márciusában Spanyolországban már jelen volt.

reuters.com/article/us-health-coronavirus-spain-science-idUSKBN23X2HQ

2020. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
26%

14#

Azt a videot én is láttam, amikor az a kanadai képviselő felszólalt a táborokkal kapcsolatban, a többiek pedig jót nevettek rajta.

Nem tudom Magyarország milyen terv alapján megy, mert elvileg mindenhol más ez, de egy a céljuk.

Amúgy most biztos teljesen zakkantnak fognak nézni egyesek, de nekem ezek a pcr tesztelések is gyanúsak (elrendelték Szlovákiában, aki nem vett részt, azokat "büntetik"). Mi van, ha már azon van valami, amit bejuttatnak a testedbe. Az oltással pedig aktiválják azt később.

2020. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
46%
Igen,ismét az amerikaiak elviszik.Ez egy gazdasági fegyver.Kína a legnagyobb gazdaság,USA-nak ez nem nagyon tetszik.
2020. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%

#22

Most miért lettem lepontozva?

Ott van a video, meg lehet nézni. Egy csomó ellentmondás van mindenben egyes tájékoztatóban is.

Egyik nap ezt, másnap pedig az ellenkezőjét, következő nap, ismét a múlthetit mondják el.

Érdekes, hogy jönnek az ünnepek, lazítás lesz. A halottak, fertőzöttek száma is egyik nap kevesebb volt, mint a gyógyultaké. Figyeljétek meg, hogy januárban újra megugrik mindkettő. Újabb szigorításokat vezetnek be. Ezt meg majd arra fogják rá, hogy a sok felelőtlen kóricált a plázákban, zsúfolásig voltak az üzletek, és ezért hatalmas lett a fertőzöttek száma, jön a 3.hullám

Ne legyen igazam, de eddig minden bejött sajnos, amit lehetett tapasztalni a hírekből (is).

2020. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
11%
Te milyen vírusrol beszélsz amúgy?
2021. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Kedveském, koronavírus sajnos nem létezik.
2021. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!