Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európában most mindenhol...

Európában most mindenhol diktatúrát készítenek elő?

Figyelt kérdés

Sokan kritizálják Orbánt. De németeknél is nagyon hasonló intézkedést látok. Most az “Infelktionsgesetz”-et akarják aktualizálni. Ami szerint a tartományoknak nem lenne beleszólása a dolgokban, ha ilyen rendkívüli állapot van. Egy másik pontja szerint ez az állapot bevezethető csak gyanú esetén is. Tehát nem is kell ilyen influenza szerű plándémia hozzá, hogy Frau Ferkel vagy az aktuális demokrátor teljhatalmat vegyen a kezébe, hogy akár a katonasággal kényszerítse az emberekre a teszeletlen oltást. Természetesen a demonstrációt betiltották. (Ez is milyen már, de ugye demokrácia van, és csak keleten nincs jogállamiság)



Más európai országokban is ez megy?

Tud valaki ausztriárólvagy svájcról valamit?



#demokratúra #Diktaturha #Dittatúra
2020. nov. 17. 19:32
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Én sem kételkedtem a koronában. Gyakran próbálják úgy beállítani, hogy aki kételkedik, az tagadja a létezését. Akkor is ha csak az egész világ bedöntésének jogosságát vonja kétségbe.


Nekem egyébként tavasz óta nem volt semmi fertőzött a környezetemben, egész a múlt hétig. Nem tagadtam eddig sem, viszont nem értettem ezt a cirkuszt miatta. Eddig egyébként mindig csaknolyan sztorik voltak hogy a “szomszéd rokonának a falujában meghalt valaki.”

Most viszont egy közvetlen ismerősöm barátnője illetve kollégái. De mind enyhe lázzal otthon van. Mint influenzánál.


Azt sem igazán értem, higy csak az olyan dolgokat korlátozzák, amik tulajdonképpen az immunitást erősítenék. Sport tilos. Kezet izopropilozzuk szarrá. Minden tilos ami pszichésen megnyugtatná az embert. Ugye ez a vírus ellen nem védene, de azért nagyban belejátszik a gyógyulás menetébe, hogy éppen befordul az ember, vagy ép odafönt?


A tesztet nem azért mondtam higy az döntonel higy vam e vagy nem. Hamem mert németeknél ezek alapján sinálnstatisztikát az rki, és ilyen hamis teszek alapján zárnak be esetleg egészséges embereket. Meg lövik az egekbe az új fertőzöttek számát.

2020. nov. 17. 23:49
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Itt van néhány hozzászólás arról, hogy már maguk a vírusok is átverés kategória:

[link]

Ez meg egy új videó:

[link]

A PCR-teszt-átverésről pár szó:

[link]


Még egy kis érdekesség:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=EQja05GuTLY

2020. nov. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
"A karantén az, amikor korlátozod a beteg emberek mozgását. A zsarnokság az, amikor korlátozod az egészséges emberek mozgását. A hülyeség az, amikor nem érted a különbséget"
2020. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
2020. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu most mar ami itt folyik, kinai megfigyeloallam kenyszeroltassal mindenhol persze a mi erdekunkben. Egyre inkabb hiszem azt is, hogy ez az egesz tenyleg szandekosan lett megcsinalva. Ugyan mi kell hozza? Egy erzekenyre allitott pcr teszt es kesz.
2020. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A PCR teszt és az, hogy a feltalálója aki mindig kritizálta a vírustesztelésre való használatát halott legyen. Ó minő véletlen már ez is, hát pont tavaly ősszel halt meg. PCR show start, szabad a pálya!
2020. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Érdemes megnézni egy két youtube videot a berlini tüntetésről. Folyamatosan lövik vízágyúval a békés tüntetőket, novemberben. Majd rájuknis ráfogják higy koronásak?
2020. nov. 18. 17:35
 28/28 anonim ***** válasza:
A danok gyoztek! Kilenc nap tuntetes utan viszzavontak a kenyszeroltast is eloiro epidemic law-t. A mainstream media semmit nem tudositott az egeszrol!!! A mainstream media amugy is a vilag fideszmediaja ez mostanra mar vitan felul all.
2020. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!