Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fegyveres katonák az utcákon...

A fegyveres katonák az utcákon a koronavírus kijárási tilalmat fogják betartani?

Figyelt kérdés

Ma már a hírekben is hallottam a TV-ben, tegnap óta pedig csak a FB-on olvastam hogy nyugati országokban egyre több fegyveres katonák járkál az utcán. Ez félő, mert mi értelme ennek, hiszen a vírusra nem lehet lőni. Kijárási tilalmat akarnak bevezetni több országban?


Én ezt nem értem. A kijárási tilalom azt jelenti, ha jól értem, hogy nem mehet ki az ember sehova, se dolgozni csak a boltba? Ha minden munkahely ami nem életfonotosságú ilyen pl a vízellátás, bezár akkor minek mennének ki az emberek? Miért kell ezt majd fegyverrel betartatni? Miért kell egyáltalán gépfegyver?



2020. nov. 17. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%
A terror veszély miatt vannak külföldön a katonák. Magyarorszagon nincs terrorveszély. Itthon értelmetlen a katonaság. A katonaság besegíthetne a kórházakba, mert már alig bírjuk. Ne nézd a propagandatv-t, inkább másokat kérdezz, akik megélik.
2020. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%

"Ha minden munkahely ami nem életfonotosságú ilyen pl a vízellátás, bezár akkor minek mennének ki az emberek?"


Például mert hülyék, és nekik ne egy politikus mondja meg, hogy mit csináljon.

2020. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ágyúvető? Oszt' az hogy néz ki?

A fegyveres katonák erődemonstrációnak tökéletesek: az egységsugarú Fidesz-hívő proli úgy gondolja, ha fegyveres egyenruhások mászkálnak az utcán, akkor automatikusan rend van, azt' neki már jó is.

2020. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Így van irányítják a rendet a fegyelmet. Nem kell tobbet bele kepzelni a katonák jelenlétébe mint ami. Legalabb fegyelem es nyugalom lesz az utcakon. A dakota bunozok is eltakarodnak a ge..ibe. Nekem biztonsagot ad a jelenlétük. Azert is vannak at utcan h megelozzek a buncselekmenyeket a rablasokat attrocításokat. 8 ora utan ures utcakat latva a rablók kapnanak az alkalmon h uzleteket boltokat tőrjenek fel. A mi biztonsagunkert megóvásunkért teljesítenek szolgálatot minden esetben. Ezt ne felejtsük el.
2020. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
lelövik a vírust
2020. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elmondták az elején, nem tudom mit nem értesz rajta. A katona nem hagyhatja csak úgy bennt a fegyverét. Ennyi. Ne láss bele többet mint ami. Senki sem akar megölni senkit. És nem tudom higy az Amerikában történteknek mi köze van a Magyarországi helyzethez. Tipikus esete vagy annak aki csak nézi a híreket és sztorit költ hozzá. De figyelj a tényekre is. Ami Amerikában történik az egy irányított zavargás, de amúgy sincs SEMMI köze a vírushoz. Tájékozódj mielőtt hülyeségeket írsz.
2020. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!