Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan érvelnétek egy konzerva...

Hogyan érvelnétek egy konzervatívnak a polkorrektség mellett?

Figyelt kérdés
Konzervatív vagyok, próbáljatok engem meggyőzni.

2020. nov. 18. 11:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy, a polkorrektég, a sértődékenység igazolásáért van.

Én egy olyan világban szeretnék élni, akol nem azt nézzük, hogy ki min tud megsértődni, ahol nincsenek tiltott szavak.

2020. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudok érvelni mert síkhülye vagyok de a fehér ember tűzrevaló éljen a sokszínűség meg a búzúlás.
2020. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy. Nincsenek rá érvek, pedig én is inkább libsi vagyok, mint konzervatív.(na jó, egyik sem)
2020. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
48%
Konzervatívoknak értelmesen. Magát konzervatívnak mondó vérprolinak sehogy!
2020. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező: Két kérdés.


1.) Te mit értesz politikai korrektség alatt? A wikipedia definíciója ez: "A politikai korrektség (jelzőként használva: politikailag korrekt, szokásos rövidítése PC [píszí] az eredeti angol political correctness kifejezés alapján) olyan nyelvezetet, politikát, viselkedést, eszmét, gondolkodást jelöl, amely igyekszik minimalizálni az egyes vallási, etnikai, kulturális vagy egyéb közösségek megsértését." Erre gondolsz?


2.) Tényleg meggyőzhetőnek érzed magad, és nemcsak provokálsz?


Ha mindkét kérdésre igen a válaszod, azt hiszem, tudok úgy érvelni, hogy az (legalábbis bizonyos részeiben) egy konzervatív számára is elfogadható, vagy akár meggyőző legyen.

2020. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
33%

Elmagyaráznám neki, hogy mit jelent. Lassan, hogy meg is értse. Nagyon lassan.


Ha eddig eljutottunk és látom a szemén, hogy tényleg megértette, esetleg akadékoskodásból felhozhatja, hogy előfordulnak szélsőséges esetek. Ilyenkor azt kell neki elmagyarázni, hogy a kisszámú szélsőséges esetek nem teszik érvénytelenné a koncepciót egészét.


Ha megértette a koncepciót, akkor nyilván értékeli és egyet fog érteni. Ha így se ért egyet, annak ellenére, hogy tényleg érti, mi a pc, akkor pszichológushoz kell küldeni, mert súlyosan deviáns.

2020. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
45%
@6 Nem kis számú szélsőséges eset fordul elő. a PC indíttatású, vagy annak nevezett cselekedetek túlnyomó többsége szélsőséges.
2020. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Sehol semmi de már el lettem könyvelve magát konzervatívnak mondó vérprolinak, lassú felfogásúnak és provokátornak. Na most ezek után nem tudom érdelnek-e egyáltalán ezeknek az embereknek az érvei, mert ha előre megbélyegeztek nem is akarom tudni mi lenne ha esetleg nem találnám elég meggyőzőnek az érveiket.
2020. nov. 18. 15:02
 9/44 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, mit vártál, kérdező. Ezek a liberálisok állandóan arról papolnak, hogy ne sértsünk meg másokat, tartsuk tiszteletben más vallását, szexuális irányultságát, nézeteit stb. De pont ők azok, akik mindig örömmel mélymagyaroznak, meg proliznak, és jobban lenéznek egy konzervatívot, mint egy neonáci a cigányokat.
2020. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
27%

Mert vagy provokálsz vagy nagyon sötét vagy.

5-ös legalább jóindulatú volt és rákérdezett.

2020. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!