Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan érvelnétek egy konzerva...

Hogyan érvelnétek egy konzervatívnak a polkorrektség mellett?

Figyelt kérdés
Konzervatív vagyok, próbáljatok engem meggyőzni.

2020. nov. 18. 11:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
60%

Én nem ellenzem a meseországot sem, felőlem azt olvasnak fel belőle, amit akarnak, nem értem miért kéne harcolnom érte, nincs betiltva.

De az amikor náci jelképek miatt bezárnak egy embert, na az kicsit sok. Honnan tudom hogy holnap nem én vagy nem te leszünk azok akik nem vagyunk szimpatikusak, és bezárnak? Mert ez a náci jelképekért való bezárás azon alapszik hogy tetszik-e a pofád vagy sem.

2020. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 Abody ***** válasza:
51%
Azért egy népirtó rezsim jelképe egész más, mint egyszerű vélemény nyilvánítás. Legalábbis ezek az emberek azt hangoztatják, hogy vannak, akik számukra nem emberek. Amúgy simán bezáratnék akárkit, aki erőszakra uszít, vagy akár fenyegető üzeneteket hagy. Beleértem azokat is, akik anonim az interneten keresztül csinálják, ha kitudódik valahogy, még ha neonácikat is fenyegetnek.
2020. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
72%

A fenyegetés már nem szólásszabadság kérdése, ebben egyet értünk. De ez a szlovák jobboldali képviselő tudod mit csinált? 1488 eurós segélyt adott valami rászorulónak, az meg valami náci jelkép az 1488. Ezen a jogon börtönbe zárhatnánk azokat is akik például fekete egyenruhát vislenek, mert a náci tábornokok fekete ruhában voltak. Ez a bajom a baloldali polkorrektséggel, hogy általánosít és démonizál mindent. Ha egy tanár felírja az 1488-at a táblára mert az jött ki eredménynek, mehet a dutyiba?

Tudod mi a polkorrektség? Egy szánalmas primitív, gyerekes viselkedés. Józan, racionális, felnőtt nézeteket nyomokban sem tartalmaz.

2020. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
8%
A magyarországi konzervatívoknak nem kell érvelni, mert ők is a polkorrektség hívei. Csak náluk nem a feketékről vagy ázsiaiakról nem szabad negatívat mondani, hanem a nemzethy kormányról meg a "zemberekről".
2020. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!