Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a BBC vagy a CNN...

Szerintetek a BBC vagy a CNN a hitelesebb hírcsatorna?

Figyelt kérdés
Általában a többségtől a BBC-t hallottam inkább, de arra vagyok kíváncsi aki nézi mind a két adót, hogy szerintük melyik a hihetőbb?

2020. nov. 22. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Hibás kérdésfeltevés, a magyar állapotokból indul ki. Tévedni ők is tévednek, hibákat ők is követnek el, eltérő véleményük is lehet, de abban biztos lehetsz, amit hallasz, úgy van. Mindegy, melyiket nézed.
2020. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Inkább a BBC, de olykor az is eléggé egyoldalúan mutatja be az eseményeket, törekszik az ideológiai megfelelésre. Hasonló a PBS is az USA-ban. Ezek közszolgálati médiumok.


A CNN magáncég.

2020. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
BBC
2020. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
a CNN rengeteget hazudik, és nem csak politikai témában, természeti katasztrófák esetében is. ´Máig el nem felejtem az egyik árvizes élő közvetítésüket, esőköpenybe ültek egy csónakba egy pocsolyába háttérben meg mögöttük elsétál egy öreg
2020. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Mindkettő egy szélsőbalos véleménybuborék- és propagandagyár.

A CNN-t nem véletlenül igyekeznek most eladni, a BBC-t pedig csak a TV-licenszdíj tartja életben amit mindenkinek fizetnie kell és ami ellen már sokan ágálnak (én csak tudom, Angliában élek).

2020. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

20:13

Kedvencem az idei "többnyire békés tüntetések" miközben a háttérben ég minden:

[link]

5-ös voltam

2020. nov. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
BBC
2020. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyik sem! Mind a kettő érdekeket szolgál. A tulajdonosokét. (És még mielőtt valaki tévedésbe esne, NEM zsidók a tulajdonosok.)
2020. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
BBC
2020. dec. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!