Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az angolok szerint az európai...

Az angolok szerint az európai az általában véve az nem fehér, hanem white caucasian vagy white caribbien? Az angolok nácik?

Figyelt kérdés
Angol munkahelyi regisztráció esetén megkérdezik az ember fajtáját. Angliában felteszik a kérdést, hogy afrikai, ázsiai, arab, stb vagy-e. Ezzel nincs semmi gond, a kérdés egyenes. De megkérdezik, hogy fehér skót, fehér ír vagy welsh-i vagy-e. De amikor bejelölnéd, hogy európai vagy, akkor arra nincs választási opció. Szándékosan nincs ez benne egy angol rendszerben. Azaz fajgyűleltről van szó. Nem tudod kinyilvánitani európai identitásodat. Olyat láttam, hogy white caucasian. Választási lehetőségként. Szándékos az angolok részéről. Fasizmus! Nácizmus!

#Brexit #Európa- ellenesség #Anglo nácizmus
2020. nov. 24. 04:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tájékozatlanságod miatt lennének fasiszták, nácik az angolok?

Azzal sem vagy tisztában, mit jelent az a két szó, és azzal sem, hogy az europid nagyrassz az a kaukázusi...

2020. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

"Nem tudod kinyilvánitani európai identitásodat. "


Mivel senkit nem is érdekel, csak a rasszod.

2020. nov. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Szegény fehér ember, nincs neki semmije még identitás sincs
2020. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A white caucasian nem elég európai?
2020. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy én tudom minden esetben van olyan opció hogy "white british" ami az Angliában született fehéret jelenti.

Vagy "eastern european" ami a Kelet-Európait.

2020. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!