Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most hogy Trámpli utolsó...

Most hogy Trámpli utolsó mentsvára reménysége is elbukott (elektori szavazás) még miben reménykednek a trámplisták? Hivatalosan is Biden az elnök

Figyelt kérdés

Az elektorok megerősítették Biden győzelmét, hivatalosan is ő az USA következő elnöke


[link]


Bidenre 302, Trumpra 232 elektori voksot adtak le az újabb, hétfői összesítés szerint. A győzelemhez 270 szavazat kellett.


Ezek után még miben reménykednek a trámplisták?

mert a fórumokon megy a „we won“ duma ahogy eddig--- azért most már ez elmebaj kategória.


2020. dec. 15. 13:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Most az van, hogy majd a House of Representatives januar 6-an nem fogadja el az eredmenyt, ez az uj strategia.

[link]

2020. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

Sőt, azóta a hawaii-i elektorok szavazatai is befutottak, így 306-232 a végeredmény.


A Legfelsőbb Bíróság elutasította azt a keresetet, mely négy csatatér államban támadta meg a választást.


Nem tudom, miben lehet még reménykedni a trumpistáknak. Elviekben Trump még hivatalban levő elnök, talán valamiféle puccsal próbálkozhatna. De ehhez egyrészt túl buta, másrészt az amerikai intézményrendszer túl erős.

2020. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Trump tudja, hogy nem nyert, az egész arról szól, hogy a hívei tüzelje csak.
2020. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Én drukkoltam Trumpnak, mert nekem a BLM, LMBTQ+, kötelező vírusrettegés túl sok. Azt sem tudnám sem megerősíteni, sem cáfolni, hogy a “demokraták” nem csalással nyertek, az viszont látszik, hogy a következő kormány nem Trump kormány lesz.
2020. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Azért annyira ne örülj Bidennek. Trummpot se bírom, de nem hinném, hogy Biden kicsit is jobb lenne.
2020. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%

#4: "Azt sem tudnám sem megerősíteni, sem cáfolni, hogy a “demokraták” nem csalással nyertek (...)"

- Hát igen. És a játékszabályok értelmében a csalást kiáltókat terheli a bizonyítás kényszere. Én sem tudom se megerősíteni, se megcáfolni, hogy nincs a Plútón hat pár rendőrcsizma. Mégis az a közmegegyezés, hogy nincs a Plútón hat pár rendőrcsizma. És mindaddig ez lesz a közmegegyezés, amíg az ellenkezője mellett nincsenek bizonyítékok, vagy legalább komolyan vehető érvek.


Hát ez a helyzet a demokraták állítólagos nagyüzemben elkövetett csalásaival is. Félreértés ne essék: azt senki nem állítja, hogy ne lettek volna apróbb visszaélések. Szinte biztosan voltak. És szinte biztosan mindkét nagy párt túlbuzgó aktivistái simliskedtek itt-ott. De hogy ez nagyszabású, megszervezett, felülről irányított, stb. lett volna, ráadásul kizárólag demokrata oldalról, az egy nagyon erőteljes állítás. És "extraordinary claims require extraordinary evidence" - ez az "extraordinary evidence" hiányzik.

2020. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
Hivatalosan majd akkor lesz elnök, ha leteszi az esküt. Addig lehet reménykedni, hogy az Úr magához szólítja :) Már annak, akinek nem tetszik az eredmény.
2020. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban javítanálak ki, hogy hivatalosan nem Biden az elnök még. Csak megválasztott elektori jelölt. A beiktatás után lesz hivatalosan.
2020. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
#7: Ha az Úr magához szólítja Bident, Kamala Harris lesz az elnök. Őt a trumpisták még sokkal jobban utálnák (nő, latino és indiai felmenőkkel, és LMBT-jogvédő), mint a Demokrata Párton belül bőven konzervatívnak számító, gyakorló katolikus, négygyerekes, fehér férfit.
2020. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

Nem ismerem az alkotmányt, de ez biztos? Beiktatás előtt meghal az elnök, és automatice egy olyan valaki lesz 4 évig az USA elnöke, akit senki nem szavazott meg?


Csak kérdezek!

2020. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!