Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az eldobható maszk biznisz...

Az eldobható maszk biznisz miatt kötelező a maszk hordása?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 14:49
1 2
 1/18 anonim válasza:
62%
Nem feltétlen kell eldobni az eldobható maszkot. Azért kötelező, mert kevesebb esélyel fertőzöl meg mást.
2020. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Ki hord eldobható maszkot? Aki azt hord, az milyen gyakran cseréli?


Félre ne érts, rohadtul nem vagyok maszkfetisiszta, sőt a tököm kivan a vírushisztivel, de az ilyen idióta összeesküvés-elméletek miatt hiszek mindenkit idiótának, aki nem ért egyet a korlátozások arányával a vírus veszélyességéhez képest.

2020. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 meszike91 ***** válasza:
81%
Nem. A gyíkemberek miatt.
2020. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
És mi a biznisz benne? Külföldről rendeltem maszkot 10Ft/db volt. Annyi maszkom van már, hogy 10 évre kitart ...
2020. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát én március óta csak néhány maszkot használtam. Tiznél biztos kevesebbet. Na rajtam nem nyertek egy fillért sem.
2020. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Egyáltalán nem. Azért kell maszkod hordani, mert tényleg segít. Tetszik a logikád, de csak akkor lehetne így, ha a maszk termelést 1-2-3-4 nagyvállalat kontrollálná a világon, de valójában végtelen apró üzem varr maszkot és készít maszk anyagot Kínában, így ezeknek nincsen lobbytevékenységük.

Taiwanon például zoknigyárak álltak át leginkább (nem tudom miért), Kínában viszont kb mindenki akinek volt engedélye ilyen jellegű ipari tevékenységre. A szerte a világon történik maszk gyártás.

2020. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Én moshatót használok, az annyira nem pocsékolás..
2020. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Én egy darabot nem vettem még, amik voltak azokat úgy adták ismerősök, rajtam nem fognak keresni ezek a mocskok az is biztos. Még az eldobhatót is kimosom és használom míg el nem szakad.
2020. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Neked nem szóltak? Elvileg járvány van...

Amúgymeg.. szerintem van mankóbiznisz is meg hallókészülék biznisz is.. mégsem kötelező mindenkinek begipszeltetni a lábát vagy megsüketülni :)

2020. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 zolo ***** válasza:
49%
Sehol nincs az leírva, hogy csak eldobható maszkot kell hordani. Akkor így milyen bizniszről beszélsz? Különben ha nem hallottál volna még róla légúton keresztül terjedő vírusos járvány van a föld nevű bolygón. Már jó páran meghaltak ebben a nem látható betegségben. Ezért kell maszkot hordani és üzleti okból. Különben én inkább hordok maszkot bárhol, mint teljes kijárási tilalom legyen és nem mehetek ki az utcára és ahová még szeretnék. Már az este 8-tól reggel 5-ig való korlátozás is bőven elég.
2020. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!