Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mivel a világgazdaság súlypont...

Mivel a világgazdaság súlypontja egyre nagyobb mértékben Távol-Keletre helyeződik, miért probléma az ellenzéknek a keleti gazdasági nyitás?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 14:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Gazdasági nyitás=még több kínai kacat özönlik be az országba.eddig is ezt történt,nem látom hogy miért lenne másképp ezt követően.kína ugyanolyan agresszíven terjeszkedik mint az usa, ez a kormány pedig hobbijának tekinti hogy tömve legyenek a boltok külföldi áruval.
2020. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott kerdődik, hogy egybe veszed a "Kelet" értelmezését.

Keleten is országok vannak.


Nagyon nem mindegy, hogy a dél-koreai autó- és elektronikai iparral, a japán autó-, elektronikai- és robotikai iparral, az arab olajiparral, valamint a shanghai-i építészeti- és városfejlesztési iparral lépünk kapcsolatba;

vagy pedig a kínai bóvligyárakkal, a thai élelmiszeriparral, a vietnámi piacokkal.

2020. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
88%

Jó szórakozást!


[link]

2020. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem probléma az "ellenzéknek", az MSZP-sek már régen is jártak kínai találkozókra.
2020. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom feltűnt-e de a gyakorlatban ez Putyin seggnyalásban realizálódik egyelőre.
2020. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Úgyis mindrn tele van távol keleti cuccokkal szóval mind1.


Japán dél korai cuccok a legjobbak.

Kínaiak is tudnak jót csinálni

2020. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Az első és a kettes válaszolónak még biztosan nem tűnt fel, de a "kínai" már rég nem jelent egyet a gagyival. Az autóiparuk például teljesen korrekt szintre jött föl az utóbbi tíz évben, szinte a semmiből. És 2021 után be fognak törni Európába is az EU-s szabályozások miatt.
2020. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%

#7:


Te is félreértetted amit én írtam.

Nem azt írtam, hogy a "kínai gyárakkal amik bóvlik", hanem "kínai bóvligyárak". Nem minőségjelző. Főnév.


Ahogyan mondod, már rengeteg gyár, rengeteg területen nem a klasszikus "kínai" minőség, hanem jóval magasabb.


Csakhogy a csuti cigó hozzájuk képest túlságosan h*lye kispályás, nem mennének bele olyan üzletekbe, ami nem csak simán előnyös, hanem kifejezetten kiszipolyozó.

A törpedöbrögi viszont a saját, illetve pénztáros lölő zsebét akarja telerakni, így olyan partnereket fog találni, akik hasonlóan undorító aljadékok, és mindent "megoldanak okosba".


#2 voltam.

2020. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Tehát pártpolitikai kérdést csinálsz egy színtiszta gazdasági kérdésből, értem :D
2020. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%

Én aztán semmilyen pártot nem hoztam szóba.


Egy idegbeteg zsebdiktátort és a tezsvírét említettem. Egy pártról sem esett szó.


Ne adj olyat más szájába, amit nem mondott!

2020. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!