Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg olyan nagy a baj a...

Tényleg olyan nagy a baj a mutálódott COVID miatt?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy Angliaba mutálódott a vírus és hogy egyre többen halnak meg miatta. Egész Európa szigorít, a vakcina nem hatásos stb.

Ezekből mi igaz?



2021. jan. 3. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Még nem tudni, alig érkeznek kósza hírek. Ez egyben megnyugtató is, hiszen ismerjük a sajtót, ha katasztrófa lenne, akkor 180-as betűmérettel lenne a címlapon.


Azt meg, hogy a vakcina ne működne ellene, a gyártók kifejezetten cáfolták, ez valami konteós szélsőbaloldali förmedvényből eredhet.

2021. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Minden a legnagyobb rendben,várd te is a korlátozások feloldását.
2021. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem, ez csak politika, mint a COVID hiszti 99%-a.


Még a rettegtető Ázsiába Szakadtam bácsi szerint is hülyeség az egész: [link]

2021. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Nincs mutálódott covid. Csak azért találták ki, mert az emberek kezdik felismerni, hogy nincs miért rettegni tőle, és ezt valamivel ellensúlyozni kell.
2021. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2021. jan. 3. 13:51
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

1) Vakcinak valoszinuleg vedenek az uj mutacio ellen is.

2) Az uj mutacio nem okoz sulyosabb tuneteket, viszont gyorsabban/konnyebben terjed.

2021. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
A mutációk mindig gyengébb variánst jelentenek. Remélem most nem azt akarják majd hazudni a rettegés/szófogadás fokozása végett, hogy deámmostkivételesen a mutációk agresszívabbak, virulensebbek, stb. mert az már tényleg sok lesz a kamuból. :D
2021. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
4. Ez nekem is gyanús!
2021. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

4: ez nem ezotéria, hogy csak úgy kitalálnak valamit..

Szerintem nem lesz nagy baj, mert a tüskefehérje annyira specifikus, hogy védeni fog ellene a vakcina. Ha a tüskék teljesen átmutálódnának már nem is erről a vírusról beszélhetnénk.

2021. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Neurotech ***** válasza:
52%
De közben jött Dél Afrikából is egy mutálódott vírus nem? Annak gondolom évtizedeket kell majd várnia, hogy egy lapon említsék a többi vírussal, egyelőre csak azokat támadhatja akik hátul ülnek a buszon :D
2021. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!