Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump 4 év múlva megint...

Trump 4 év múlva megint megpróbál U.S.A elnöknek lenni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Persze!
2021. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
80%
Valószínűleg.
2021. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Remélem igen, mert a mai nap után semmi esélye. Lejáratta az egész pártját.
2021. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
és leszis?
2021. jan. 6. 22:04
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megpróbál. De szerinted lesz az a republikánus, aki rászavaz egy előválasztáson?! :D

Ha mégis, akkor bárki lesz a demokrata elnökjelölt, nyerni fog.

2021. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Lehetett volna, lett volna esélye, kicsi az esély, hogy Biden nagy dolgokat vigyen véghez egy ciklus alatt. De azzal, hogy az elmúlt hónapokat nem leköszönő elnökként töltötte, hanem még tőle is extrém módon, hisztis óvodásként viselkedett, azzal még a párján belül is nem tetszést váltott ki.(persze vannak még fanjai, és azok kint vannak az utcán, de mindig a csőcselék a hangos)

Minimum király csináló lett volna, ha nem is indul, kvázi aki mögé beáll, az nyerte volna a republikánus előválasztást, de most már szerintem ez is kérdéses.

2021. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A mai nap után, amit művelt és amilyen helyzetbe hozta a saját pártját, itt lőtte el az esélyét. Nem csak a republikánus politikusok, nem csak a saját alelnöke fordult szembe ma vele, hanem a mérsékeltebb republikánus szavazói is.
2021. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Indulni fog, függetlenként, így majd Harris simán nyer:)
2021. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Remélem igen. Ha a GOP nem tudja elintézni hogy ne kerüljön rá a szavazólapokra a 2024-es előválasztón, simán újra ő lesz a jelölt, és ha sikerül visszaszorítani állami szinten a levélszavazást, nem lesz covid stb. akkor szerintem újra elnök lesz.
2021. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#6 Azért én el tudom képzelni, hogy az elkövetkezendő négy évben nagy dolgok történjenek. A demokratáké az elnök, Biden bár nem a legalkalmasabb elnök, de nyerni ő tudott a legjobban, ha leköszön, akkor egy tökösebb demokrata elnök lehet, aki kormányozni is képes. Aztán a képviselőházban és a szenátusban is szavazattöbbségük van. Ez elég komoly esély arra, hogy a körülményekhez képest nagy dolgokat vigyenek véghez.
2021. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!