Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan juthattak be tegnap a...

Hogyan juthattak be tegnap a tüntetők a Capitoliumba?

Figyelt kérdés
Én eddig abban a hitben voltam, hogy az amcsik óriási erővel védik az olyan épületeket mint pl. a Fehér Ház, a Pentagon vagy éppen a Capitolium, és halandó ember kb. egy kilométeren belülre se juthatna ezekhez anélkül hogy szitává lőnék vagy fennakadna valami szögesdróton. Na most az hogy ennyi ember gyakorlatilag ellenállás nélkül bejutott oda, és ott órákig tört-zúzott mielőtt egyáltalán sikerült kiterelni őket, ráadásul mindezt akkor amikor ott van az összes képviselő és szenátor, és a következő elnököt szavazzák, nos, minimum érdekes számomra. Ilyesmi hogy történhetett?

2021. jan. 7. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk, azért mert több ezer tüntető volt.


Mellesleg még Trump az elnök, miért nem védette jobban a Capitolimot?

2021. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Az amcsi kormányzati tagok naivak voltak,egyáltalán nem számoltak szélsőséges terrorista csoportok támadására.De most felnyílt a szemük,innentől kezdve ugyanúgy mesterlövészek serege fog őrködni a környező épületeken ahogy nálnunk szokás.
2021. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy sok lúd disznót győz. Erre bármelyik állam polgárai képesek, ha elég sokan vannak..
2021. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Talán mert Trump hagyta.

Sok lúd disznót győr, na persze. BLM mozgalomnál persze nem volt rendőrhiány. De a Capitoliumot a gyűlés alatt kint kb 5 rendőr felügyelte, na vajon hogy juthattak be a trumpisták? Még az amcsik is látják, hogy ez kb szándékos volt.

2021. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

4

Kérdezd Trumpot.

2021. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hypno ***** válasza:
49%

...és hogy kerültek csőbombák a környékre?

Vagy naív vagyok?

Esetleg arrafelé kellemes téli szerdai napokon a békés családok csőbombákkal járnak gyűlésekre?

2021. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

6

Hol voltak békés családok? Én csak őrjöngő tömeget láttam.

2021. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Békés családok voltak, néztem az élő közvetítést, az egyik képen, az épületen belül, az egyik sétáló pont kérdezte a másiktól, merre találja a büfét, mert szeretne Túró Rudit vásárolni.
2021. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Sok békés család, hát persze...

2021. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy 1000x annyian voltak. Most gondolj bele mit ér 1 rendőr 1000 megvadult tüntető ellen.
2021. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!