Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen lenne elnöknek Kamala...

Milyen lenne elnöknek Kamala Harris?

Figyelt kérdés
Állítólag Biden a kora miatt nem indul 2024-ben, csak átmeneti elnök, hogy helyrehozza, amit Trumpli elrontott.

2021. jan. 13. 12:18
1 2 3 4
 11/34 hypno ***** válasza:
35%

#6


Jót röhögtem. Ez a mai legjobb komment.

2021. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
59%

"Rajta még a vér jobbosok is kevés fogást találnak azon kívül hogy színesbőrű és nő."


minek nyilatkozol olyanról, amiről semmit nem tudsz?


[link]

2021. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
41%
Kamala Harris és stábja jelenleg azon hisztizik, hogy a Vogue címlapján megjelent képe túlságosan fehérre sikeredett. na erre varrjál gombot...
2021. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 hypno ***** válasza:
69%

#13


Nem ők hisztiznek rajta. Ők választották a képeket.

A "rajongók" hisztiznek, mert a bulvárhoz mindenki ért és mindenki azt hiszi, hogy mást is érdekel a véleménye a dologról.

2021. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
#12-es, szerinted Tulsi Gabbard vérjobbos? Ő épp a demokraták balszárnyához tartozik, akik pont azért nem szeretik Harrist mert túl centrista.
2021. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
49%
#9: Férjnél van, de a nőket szereti. Csak sajnálni tudom a férjét.
2021. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
#16, honnan veszed? Kukkolod?
2021. jan. 13. 16:29
 18/34 anonim ***** válasza:
72%

#15:


szöveget értelmezni tudsz-e? a felvetés az volt, hogy még(!) egy vérjobbos se. és meg mutattam egy semennyire se jobbost, aki simán marokra fogta a fiktív nemi szervét.


mellékesen a demokraták egészében balosak, nincs bal szárnyuk, csak szélsőbaljuk. Tulsi egyébként pont, hogy inkább közép, ezért is beszélget az IDW-vel (Intellectual dark web), aminek olyan tagjai vannak, mint a Weinstein-tesók, vagy Sam Harris, Dave Rubin vagy az alt-right-ba sorolt Jordan Peterson és Ben Shapiro, meg ezért tartózkodott a szavazástól a Trump elleni nevetséges vádemelésen.


Kamala Harris ezzel szemben autoriter balos. Mint Stálin, Lenin, Mao stb.

2021. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

#14:


"Ők választották a képeket."


ja, választottak egy képet, csak nem ezt. pontosan ezért nem is szólal meg senki közülük hivatalosan... csak a szokásos hiszti kiszervezés, mint amit évek óta csinálnak.

2021. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%

#18-as, ennyi baromságot egy hozzászólásban még életemben nem olvastam.


1, A demokraták európai mércével minimum jobbközép. Lásd háborúpárti, szabad piac fetisiszta, nacionalista stb.


2, Jordan Peterson és Ben Shapiro mindketten kikérnék maguknak, hogy alt-rightnak titulálod őket.


3, Hogyha elolvasnád a cikket amit linkeltél, látnád, hogy Gabbard ott is pont balról támadta Harrist, ie. hogy túl keménykezű volt a füvet használókkal.


4, Kamala Harris = Stálin, Lenin, Mao. Erre meg nem is mondok semmit, mert nyilván viccnek szántad, ennyire hülye senki nincs. Harris annyiban hasonlít Stalinra meg Maora, hogy nekik is két szemük volt meg két fülük. De ha tudsz nekem BÁRMI politikai hasonlóságot mutatni közöttük valami forrással alátámasztva esküszöm bocsánatot kérek.

2021. jan. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!