Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A xiaomi ellen is harcol az...

A xiaomi ellen is harcol az Usa? Vajon ugy fog jarni a xiaomi is mint a huawei?

Figyelt kérdés

Pont ket hete tettem fel egy kerdest jo telefon e a xiaomi es hogy nem e fog ugy jarni mint a huawei...

Mi a velemenyetek? Eddig amit nezegettem telefonok mind xiaomi volt...

100ezer ftos arban mi van meg ami jo?



2021. jan. 15. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.

És nem valószínű,hogy az új elnök kevésbé fogja cseszegetni a kínai cégeket.


Az USA mindig igyekezte a konkurens idegen vállalatokat lábon lőni, ha azok túl nagy szeletet hasítanak ki a piacból.Anno a japán autóipart is igyekezték gáncsolni.A német dízelcsalást is ők kezdték el pörgetni.

2021. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező: és most miért nem vehetsz Xiaomit? Mi változott? Semmi.
2021. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 KárpátokGéniusza ***** válasza:
48%
lehet, de ha a túl sok kínai gyártót zárnak ki és azok jobban összefognak akkor lehet az amerikaik basznak rá a végén!
2021. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Csak ebbol kiindulva tettem fel a kerdest

2021. jan. 15. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, mert a Xiaomi sem hajlandó kémkedni nekik a felhasználói után. Már csak ezért is érdemes Xiaomit venni, meg azért is, mert az az egyetlen telefon, ami annyiba kerül, amennyit ér.
2021. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az USA mindenki ellen harcol aki nem USA.
2021. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5. a Xiaomi nem kémkedik?? :DD Te se használsz Xiaomit.

[link]

[link]

[link]

Én Xiaomit használok, és tudom, hogy tele van saját appokkal, amik megosztanak a neten keresztül mindent rólad. És ez nem titok, amikor először használod ezeket (még a számológépet is!), akkor el kell fogadni az adatvédelmi tájékoztatót, amiben leírják, hogy milyen adatokat továbbít az app.

2021. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az appokat nem kötelező használni, viszont a nem kínai márkájú telefonok, laptopok és modemek már hardverszinten is kémkednek utánad. Ez az, amire a Huawei és a Xiaomi nem hajlandó, és ezért próbálták meg kicsinálni a Huaweit.
2021. jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"hardverszinten" Azt mégis hogyan? A processzor küld információt arról, hogy mit nézel a neten, vagy hol jársz...?
2021. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A xiaomival is azt fogják tenni, de bármely márkával ami az USA által támogatott vagy gyártott márkák konkurense lehet.
2021. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!