Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha szavazthattatok volna,...

Ha szavazthattatok volna, Trump vagy Biden?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. jan. 18. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Biden
Trump
69 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Inkabb egy demens mind egy megaloman orult populista.


Hasonlo kerdes lesz itthon is 22ben, inkabb egy rakas szerencsetlen pitianer megelhezesi poluitikus, mint egy megaloman szervezettbunozest torveny fele emelo kepmutato orult.

2021. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

"Inkabb egy demens mind egy megaloman orult populista."


Nem baj ha demens, de legalább libsi.


Első döntése 11 millió illegális migráns legalizálni.Persze, ha el nem felejti.

2021. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Inkább Trump. Akármilyen hülye is de kiszámíthatóak a lépései. Míg a másiknál inkább az érződik hogy irányítva van.


Egyébként a populista jelzőt jó volna egyeseknek utána néznie mit is jelent, mert a kampány során Biden volt az aki kimondottan meglovagolta az aktuál közhangulatot és politikai hasznot folytatott mind a Covidból mind a BLM-es tüntetésekből

2021. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Trump nem ért a politikához, neki ez a szerep másért kellett.
2021. jan. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Trumpra lehet sokmindent mondani, és biztos igaz is, de ő sehova nem akart demokráciát exportálni, ellentétben az agyonmagasztalt Nobel- békedíjas Obamával. Én ezért szavaztam volna rá. Hogy Biden milyen külpolitikát fog csinálni, hát majd meglátjuk.
2021. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nehéz kérdés.

Biden személye egy dolog, de a demokrata párt érdekei, irányelvei az én látásmódomtól és véleményemtől nagyon távol állnak. A republikánusokkal időnként, NÉHA egyetértek. Ezért szavaznék inkább egy republikánus-jelöltre, a személy nálam most mellékes.

2021. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Nnna, ahogy látom liberálisabb szellemiségű olvasóknak annyira nem tetszett a véleményem, pedig elvileg az lenne alapelve az ennek az oldalnak, hogy "Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig harcolni fogok azért, hogy mondhasd."

:D

2021. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Trump annyira ertett a politikahoz, mint Gyozike az atomfizikahoz. Sorozatos rossz dontesei, megaloman celjai miatt kerult Amerika csod közeli allapotba. A covid-19 lebecsulese prdig 400.000 ember halalaert felel az usa-ban. Szoval szep munka tenyleg.

Biden se a kedvencem, meg nem is ertem miert nincs egy fiatal jelolt, de o meg a kevesbe rossz. Plusz inkabb egyetertek a liberalis elvekk mint a nacionalistakkal. A jovo a liberalisoke!

2021. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindent elárul az, hogy az USA, nem tud legalább 2 épkézláb elnökjelöltet felmutatni.


Trump vagy Biden?

Ha pisztolyt tartanak a fejemhez akkor Trump, de nagyon muszájból.

2021. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A biden szavazók nagyon hülyék.Megis ki szavazna egy demencias és kislányokat szagolgato és tapizo öregemberre?
2021. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!