Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az EU-nak fontos a nemi...

Ha az EU-nak fontos a nemi egyenlőség, miért nem tesz semmit a görög férfiak sorkötelezettsége ellen?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak haza kellett mennie Görögországba (mivel görög állampolgár) és így egy évre kiesik a munkahelyéről. Ezzel elég sok pénzt veszít, csak azért mert férfinak született. Elméletileg a férfiak és nők közötti egyenlőség az EU egyik célkitűzése:

"Az Európai Unió értékekre épül, többek között az egyenlőségre, és ezért támogatja a férfiak és nők közötti egyenlőséget. az Unió feladatává teszi, hogy megszüntesse az egyenlőtlenségeket, és valamennyi tevékenysége során törekedjen a nők és férfiak közötti egyenlőség előmozdítására"

Ha egy EU-s tagállamnak olyan törvényei lennének, ami a nőket érinti hátrányosan hatalmas felháborodás lenne, de így viszont mindenki hallgat...



2021. jan. 24. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Subscribe
2021. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Függetlenül attól hogy a kérdésed jogos e vagy sem az EU ne szóljon bele a tagállamok belügyeibe függetlenül attol milyen nemu emberekkel kapcsolatos.
2021. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mintha még az osztrákoknál is lenne sorkatonaság, vagy ott már eltörölték?
2021. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Mert az EU-nak nem a nemi egyenlőség a fontos, hanem a férfiak elleni diszkrimináció.
2021. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mert az eu nak nulla az érdekérvényesítő hatalma.

javaslatokat észrevételeket tud tenni,mást nem.

2021. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
#2 Ez akkor lenne jogos, ha az EU nem szólna bele lépten-nyomon a tagállamok belügyeibe, ha azok nem elég liberális politikát követnek.
2021. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kért letelepedést Magyarországon, akkor csak nem sorozták volna be, ha nincs hova postázni a behívót, nem?

(Én magam is így trükköztem ki a MH-t, már egyetem után voltam és nagyon jól fizető melóm volt, óriási szívás lett volna.)

2021. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!