Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fidesz támogatja a rendőri...

A fidesz támogatja a rendőri brutalizmust?

Figyelt kérdés

[link]


Emlékezetes, hogy a belarusz botrányoknál is utolsóként szólalt fel a fidesz és szintén mélyen hallgatott a rendőri, központi utasítás alapján működő brutalitásokról.



2021. jan. 28. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Nekik mindegy, aszerint változik a véleményük, ami szerint épp kedvez nekik.
27 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem.


A Demokratikus Koalíció viszont igen.

2021. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 árokpart ***** válasza:
82%
Nem egyáltalán nem. A rendszerváltás óta ilyen normális rendőrségünk még talán soha sem volt. Nézd meg az utcán teljesítő fiatal, intelligens, udvarias járőröket. Maximálisan tisztellettudóak, segítőkészek még problémamegoldásban is segítenek. Mielőtt valaki azt mondaná, hogy trollkodok és írónia nem egyáltalán nem. Szerencsére ez az igazság.
2021. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És akkor hogy lehet, hogy szerte a világban gyepálják az embereket és hurcolják el őket, de mi barátkozunk azokkal, akik ezt csinálják és hallgatunk ezekről a kínos ügyekről?
2021. jan. 28. 13:56
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

"A fidesz támogatja a rendőri brutalizmust?"


Nem, a rendőri brutalizmus támogatja a fideszt!

2021. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek a másodikkal, ma már alig találkozni bunkó, indokolatlanul kötekedő rendőrrel. Mióta nagyjából a feladataikat látják el, meg is szűntek a rendőrviccek.


Ma már az a jellemző, hogy még a legbalhésabb Kossuth téri tüntetőkkel úgy bánnak, mint a hímestojással. És én ennek még akkor is örülök, ha netán egyáltalán nem tudok a tüntetőkkel azonosulni.


Személyes sztori a közelmúltból: a Móricz Zsigmond körtéren figyelmetlen voltam, és a villamossíneken piros lámpánál mentem át. Észre sem vettem, hogy velem szemben rendőrök állnak a túloldalon, csak amikor megszólítottak. Mentségemre szóljon, hogy távolabb, a Bartók Béla úton valami részeg hülye majdnem elüttette magát a 7-es busszal, én pedig erre kaptam oda a fejem, miközben sétáltam. Nem hoztam fel, amikor megállítottak, mert ettől még világos, hogy hibáztam. Már teljesen biztos voltam benne, hogy minimum egy ötezer forintos tévedés lesz. Személyi check, kérdezték, hogy ittam-e, volt-e büntetőeljárás ellenem az utóbbi 30 napban stb., majd udvariasan elköszöntek és kérték, hogy vigyázzak, el ne üssön a villamos. Ma már (kb. Pintér óta) eszemben sincs szidni a rendőröket.

2021. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

#3 Úgy lehetséges hogy a fidesz alapelve hogy nem pofázik bele olyan dolgokba amihez semmi köze, mert a MAGYAR emberek választották meg őket MAGYARORSZÁG kormányára és nem valamiféle világcsendőre szerepre. Egyszerűen tiszteletben tartják azt, hogy más országokban az ott élőknek éppen úgy joga van dönteni arról hogy ki legyen kormányon, mint az itt élőknek, ahogyan más országokban is az ott élő embereknek kell tenni az ellen hogy rendőri brutalitás legyen az országukban és nem egy másik országnak kell ebbe beleszólnia.

Amikor olyan jelentős események történnek akkor a magyar kormányzat vagy a fidesz is elmondja róla a VÉLEMÉNYÉT, de ez ennyi, egy vélemény.

2021. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
#6. Tökéletes, kb. ezt akartam írni. Külön visszás lenne a Fidesztől, ha ők, akikkel szemben aztán minden ostoba hollywoody sztár meg meri engedni magának, hogy megszakértse a nagy politikai éleslátásával, hogy mit és hogyan kellene csinálnia a magyar kormánynak, nekiállna szintén erre az útra lépni. Habár Schiffernek is igaza van, a kínosan sokáig húzódó amerikai elnökválasztás alatt Szijjártó is bekérethette volna az amerikai ügyvivőt, hogy aggódását fejezze ki a hazájában zajló választások tisztasága miatt (úgy barátilag). Persze ettől függetlenül is igazuk van, iszonyat nevetséges az EU ezekkel a nagy, közös, hűdejelentős politikai nyilatkozatokkal. Az EU-n kívüli Oroszország vajon hol nem szarja őket telibe? Inkább foglalkoznának a valóban érdemi gazdasági kérdésekkel, meg a valóban minket érintő nemzeti kisebbségek védelmével. Amikor nem másoknak okoskodni, hanem végre dolgozni kellene, az persze véletlenül sem megy. Nyomorult gittegylet.
2021. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 Sajnos ez a látszatpolitizálás már kézzel fogható károkat okozott a valaha olyan jelentős Európai Uniónak és pontosan emiatt vesztett olyan sokat a befolyásából, jelentőségéből. Embargót hirdetnek az oroszok ellen, majd a németek nekiállnak velük külön üzletelni - az oroszok meg Európa helyett elkezdenek nyitni Kína és más nagy országok felé. Egyértelműen mi vagyunk ennek a vesztesei, értelme meg nem volt sok.

Ráadásul nagyon kétszínű a sok műfelháborodás, Trump rossz, de Biden máris jó lett, az oroszokkal bajuk van, de bezzeg Szaúd-Arábia már milyen jó is. A törököket lehet szidni amikor bebörtönzik az ellenzékieket, de azonnal megy Merkel és fizet euro milliókat a török diktátornak, csak tartsa fenn a diktatúráját és ne engedje rá a migránsokat Európára.

2021. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Ide süllyedt Orbán, összeverik a ruszki rendőrök a békés tüntetőket és Orbán megvétózza az ezt elítélő EU-s javaslatot.
2021. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"#3 Úgy lehetséges hogy a fidesz alapelve hogy nem pofázik bele olyan dolgokba amihez semmi köze, mert a MAGYAR emberek választották meg őket MAGYARORSZÁG kormányára és nem valamiféle világcsendőre szerepre."


A BLM mozgalomnál, vagy a sárgamellényeseknél ez határozottan nem volt igaz, amit mondasz, ott kapásból beszóltunk annak, akinek jónak gondolta a kormány. Mire fel ez a részrehajlás?

2021. jan. 28. 18:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!