Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szabadság, biztonság, vagy...

Szabadság, biztonság, vagy lezárás és lassú halál?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok?


1. Orwelli állam, ahol mindenkit megfigyelnek és folyamatosan nyomon követnek, de cserébe mindenki biztonságban van és növekszik a gazadaság.

2. Szabadság, ami a megfázás miatt először sok halálhoz vezetne, egy év után viszont már nem lenne több probléma.

3. Lezárás, ami azt eredményezi, hogy aki meghalna a megfázásban, nem most hal meg, hanem 1 év múlva. Egy másik része az embereknek meghal depresszióban, aki az előző két esetben nem halt volna meg. A gazdaság is tönkremegy, de legalább nem figyel meg az állam és statisztikailag jól mutat, hogy havonta kevesen halnak csak meg a megfázásban.



2021. febr. 18. 15:14
A kérdező szavazást indított:
szabadság
biztonság
lezárás
17 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Te ökör, ez nem megfázás. Javaslom éld át.
2021. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
1# csatlakozom az 1#- eshez.
2021. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%

Családomban volt, a 84 éves nagyapám felépült egy hét után megfázás szerű tünetei voltak.

Apám 60 éves erős influenza szerü tünetei voltak, mostanra felépült.

2021. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

1: Eddig ez volt a tervem, de most már tudom, hogy hiába élek lazán, ezt se fogom elkapni. Az utóbbi 10 évben összesen 3x voltam lázas.


...Egyébként legutóbb 2019 októberében voltam, ami meglepően kemény volt valahogy. Azután kaptam el, hogy apukám hazajött Olaszországból.

2021. febr. 18. 15:22
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
3, valakinek meg meghalt a 30-50 közötti rokona, az nem számít ugye, csak az számít, hogy NEKED a családodban könnyen átvészelték :)
2021. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%

5-ös

Ja van akinek meg egy 30 éves ismeröse halt meg prosztatarákban de azért ne állítsuk már hogy 30 éveseket gyilkol halomra a koronavírus vagy a prosztatarák....

2021. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Ja, az öregek nem számítanak ugye? :) Majd mondom is a 70 éves mutteromnak,hogy járkáljon nyugodtan, hiszen a te 84 éves öregapád megfázott csak, tehát BIZTOSAN ő is így fogja átvészelni. Vagy nem? Jó kis orosz rulett, deizgiiis :D
2021. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
jav: járkáljon nyugodtan maszk nélkül, nagy tömegbe
2021. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

Azt mondasz neki amit akarsz,felőlem élete végéig is bezárkozhat a mutterod.

De nincs jogod hogy egészséges fiatal embereket megfosz az oktatástól az élethez és munkához való joguktól, elég volt, amint a veszélyeztetett korosztály megkapta az oltást, TELJES FELOLDÁST. Ha rettegsz, te maradj otthon életed végéig szüleiddel, home officeban, leszarom, de akik élni akarnak azokat hagyják élni.

2021. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Hé hé, nem mondtam, hogy ezt akarom. De igenis, amíg nem lesz megfelelő átoltottság, maradjanak biztonságban az emberek (maszkviselés, kijárási korlátozás, tömegrendezvények tiltása helyes), de amint lesz megfelelő gyógymód/átoltottság, nyissanak ezerrel és térjen vissza a normális élet. Bár tudom mi fog jönni, az oltás méreg, becsippelnek, kiirtanak stb... :D
2021. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!