Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik nem szereik a muszlimokat...

Akik nem szereik a muszlimokat, azok miben tévednek?

Figyelt kérdés
Abban tévednek, hogy azt hiszik:

2021. febr. 18. 18:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/147 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként meg lehet nézni Dubaiba is kik tervezték meg a nagy felhőkarcolókat. Európai, Amerikai, Japán mérnökök terveztek ott mindent náluk csak olaj van és abból felbérlik azt észt
2021. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/147 anonim ***** válasza:
100%
Meg az sem utolsó szempont, hogy pl. ha kívül nézünk Európán akkor a fejlettebbek közül melyiknek mennyi olaja van. Pl. Dubaj.
2021. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/147 A kérdező kommentje:
Nem az Európában őshonos muszlimokra gondoltam, hanem az utóbbi kb 1o évben bevándoroltakra, szerintem a többség ezt pontosan érti.
2021. febr. 18. 20:13
 14/147 anonim ***** válasza:
0%

14

"Nem az Európában őshonos muszlimokra gondoltam,"

Akkor máskor fejtsd ki bővebben, hogy mire gondolsz.

"szerintem a többség ezt pontosan érti."

Én pont nem. Nekem ilyenkor mindig az európai muszlimok ugranak be először, meg az hogy a mi kultúránk 80%-a is muszlim/arab eredetű.

2021. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/147 anonim ***** válasza:
29%
Az első lehetőségre hiába szavaztak többen, az teljesen igaz, hogy a legtöbb terrorista muszlim. Ami nem igaz, és tévedés, hogy minden muszlim, vagy a többségük terrorista vagy radikális lenne.
2021. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/147 anonim ***** válasza:
31%

Nyugodj meg utolsó, magyarországen nem is nagyon akarnak menni.


Szíria a háború előtt egész élhető volt.

Biztos hihetetlen de ott is voltak értelmiségiek, tudnak a holdra szállásról.


"Semmitérő ostoba bugyuta emberek ." Átlag magyar proli pl te.

2021. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/147 anonim ***** válasza:
45%
2021. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/147 anonim ***** válasza:
95%
Én nem akarom azt sem hogy Európában legyenek mindenki maradjon a picsáján ott azon a kontinensen ahol született. Gondolom azt hiszed, hogy Fideszes vagyok és sok M1-et néztem de nem így van sőt valamilyen baloldali is vagyok de ezeket nem tudom tolerálni. Ausztrália csinálja jól nem enged be senkit. Haditengerészettel vette magát körbe és minden bejövőt elutasít de nem hallottam róluk, hogy mocskos nácik lennének. Az ott élő emberek a legfontosabbak az ottani államnak és működik is az a társadalom és "jólét" van. Szerintem Európának is az ekte Európai emberek érdekeit kéne néznie nem pedig ostoba elvek alapján dönteni. Nem mondom azt, hogy ne legyen itt egy darab muszlim se hanem azt ,hogy az értékesebb fele jöjjön. Legyen Ausztrália féle pontrendszer és az alapján jöjjön aki jöhet
2021. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/147 Fsms ***** válasza:
100%

Miért kellene őket szeretni? Nem kell szeretni muszlimokat, ők sem szeretik a keresztényeket.

Ettől függetlenül van közöttük olyan is, aki teljesen normális, szóval azért fontos az egyén tetteire is ránézni.

Tudom nagy benne az ellentmondás , de a világ ilyen. Legszebb az volt, amikor volt egy arab kollegám aki bigott keresztény volt.

2021. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/147 anonim ***** válasza:
93%
Persze mondtam én is az egyén fontos. Beszéljen nyelvet legalább középfokon legyen mérnök vagy orvos kutató és stb olyan hiányszakmák amikre szüksége van Európának de a többinek taka van haza
2021. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!