Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most mi van az USA bevándorlás...

Most mi van az USA bevándorlásával?

Figyelt kérdés
Én most nem értem ezt. Elvileg ( ezt olvastam 1 hónapja kb) minden illegális bevándorló kap zöld kártyát. De akkor most mit kell csinálni hogy ott élhessek? Nem bírom tovább Magyarországon, Florida az a hely ahol megtalálnám magam és ha ezt ellehetetlenítik akkor illegálisan megyek, nem érdekel. Ha valaki szóba hozza a koronavírust akkor a legközelebbi villanypóznára kötöm fel magam.

2021. márc. 4. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
koronavírus
2021. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Te nem fogsz zöldkártyát kapni, mert nem vagy néger vagy mexikói. Ők viszont mehetnek korláltanul, mert a hülye amerikaiak megszavazták a Bidét!
2021. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Elmész Mexikóba, Cihuahua tartományba kicsit beföldezed magad hogy mexikóiak tűnj majd próbálj meg átszökni a határon. Ha nem lőnek le mondd hogy mexikói vagy és mehetsz tovább.


Californiánál próbálkozz mert ott jobban fogadják a migránsokat mint arizonában vagy texasban.

2021. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Hablattyolj Espanyól


süttesd le magad napon


kapsz GreenCard

2021. márc. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az első válasz után felkötöttem magam sajnos, de akkor most mi a hivatalos szabály a bevándorlásra? Ugyanaz?
2021. márc. 5. 06:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak a már az USA-ban élő Mexikóiaknak lett jobb dolguk.
2021. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szomorodjon el Biden
2021. márc. 5. 07:17
 8/17 anonim ***** válasza:
De ha elég jó tanult hiányszakmás, hasznos ember vagy akár kaphatsz zöldkártyát. Próba szerencse, miért nem próbálod meg?
2021. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért eddig vártál az indulással?
2021. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne tévesszenek meg az amerikai fizetések. Nagyon magasan van a létminimum olyan havi 4-6 ezer dollár.
2021. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!