Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban időponttal...

Németországban időponttal lehet újra látogatni a boltokat. Kb. 1-2 hete röppent fel az infó, ezen a héten érvényes. Hogy lehet, hogy az ikea kb. Másfél hét alatt üzembehelyezett erre egy komplett webes rendszert?

Figyelt kérdés
Csak nem súgott nekik valaki? Vagy van üveggömbjük?

2021. márc. 9. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak mindössze értelmesebbek mint te meg én, gondolom konzultáltak hetekkel ezelőtt járványügyi szakértőkkel, és előre felkészültek.
2021. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg a másik, pénzért mindent, és bármikor. Gondolhatod mennyi zsetont invesztált az IKEA a fejlesztésbe. Nem Vérpistikét kérték fel lefejleszteni a rendszert, hanem fizettek dollár/euró százezreket egy fejlesztőcégnek, aki megcsinálta a fejlesztőgárdájával semmi perc alatt.
2021. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már jó ideje nem lehetett az üzleteket kinyitni, mindenki elöre tudta, hogy ez lesz. A rendszert nem nekik kellett kitalálni, régen is volt ilyen, most csak aktualizálni kellett.

Ez nem problémásabb, mint a netes rendelés, söt nagy valószínüséggel azt alakították kicsit át.

2021. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendszert amiben időpontokat lehet foglalni bármelyik középszerűnél komolyabb fejlesztő cég levesz neked a polcról és 1-2 nap alatt testreszabva beüzemeli...
2021. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is rendeltél egy ilyen rendszert, és neked hónapokig tartott mire elkészült, akkor átb.tak. Egy időpontfoglaló rendszer annyira alapvető, és annyi séma létezik rá, hogy néhány nap alatt összedobja egy hozzáértő az adott megrendelő igényeire igazítva.
2021. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem rendeltem, viszont én is fejlesztő vagyok az egyik óriás vízfejnél, persze nem webes területen, pont ezért csodálkozok egy kicsit. A mi termékeinken egy újabb release másfél év, ahol mondjuk az ügyfél akar egy másik kommunikációs protokollt.

A nagy vízfej miatt ennyi, kisebb dinamikusabb cég talán megharmadolhatja az időt. Fura hogy webes dolgoknál ez ennyire gyors.

2021. márc. 9. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

" A mi termékeinken egy újabb release másfél év"

Na de ez nem új release, egy szimpla időpontfoglaló rendszerre millió és egy sablon létezik amit kábé csak testre kell szabni.

2021. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Németországban nem túl népszerű a bankkártyás vásárlás, ezért valószínűleg így próbálják meg nyomon követni az embereket.
2021. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
9 most már azért igen. 10 éve még furán néztek kisebb falvakban ha a pennyben kártyával fizettem.
2021. márc. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!