Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az átlagos német ember jobban...

Az átlagos német ember jobban elfogadja az LMBT-ket, mint a magyar?

Figyelt kérdés
Tehá, ha mittudomén a BMW gyárban egy takarító, vagy egy volt NDK-s faluban a közért pénztárosának a fia bejelenti a családnak, hogy meleg, akkor toleránsabban kezelik, mint egy magyar szülő?

2021. ápr. 9. 16:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%

10-es, mondjak jobbat? 2015-ben voltam Isztambulban. Vágod? Törökország, muszlim ország.


Két transzit is láttam, az egyik egy láthatóan szaúd-arábiai családdal (a nők tipikusan talpig bebugyolálva, a pasik fehér burnuszban) vizipipázott a kávézóban a mögöttem lévő asztalnál, a másik tranyó vásárolt a pasijával a boltban. Senki le se szarta őket, nem akarták megölni/meglincselni/leköpni őket...

2021. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
#11 Én is láttam transzit Isztambulban, tényleg semmi beszólás vagy fura nézés nem volt, bejött a hotelbe, kérte hogy telefonálhasson, egy doboz sört a hűtőből, meg tüzet a cigijét meggyújtani, megkapta és semmi fura reakció. Pedig nagyon látszott rajta, hogy transznemű.
2021. ápr. 10. 23:33
 13/32 anonim ***** válasza:
38%

12, igen én is ezt láttam, hogy nem izgatnak senkit...

Jó, teljesen más világ, alig láttam besavanyodott embert, mindenki mosolygott, jó fej volt. És nem azért mert én voltam a nagy fehér külföldi, néztem, hogy egymással is jó arcok voltak.


De a legjobban a vendéglátás tetszett... Mikor fogja mondani a magyar vendéglátós, hogy, ha 5040Ft a számla, hogy "áhh hagyd azt a 40 forintot, 5000 lesz"? Itthon még ha nem dobsz rá 10% borravalót, akkor elküldenek az anyádba is.


Na ez a különbség, balkán meg muszlim vademberek mi? Tanulhatnánk tőlük ezt azt.

2021. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
62%
Mert igazából senkit sem érdekelne ez az egész, itthon, és máshol is a magukat konzveratívként beállító, egyébként csak simán érzelmeket buzeráló, szélsőséges retardok csinálnak ebből politikát. És miattuk, alacsony kisebbség miatt kell kampányolni is, mert érdekes módon nyugaton minden oké, ebben az országban viszont köpködnek az emberekre.
2021. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
56%
De még egy sztori, a nagy dél-olasz szexista macsókról, akiket ugye lenézünk. Amikor a feleségem terhes volt, elmentünk Dél-Olaszországba. Egyfolytában azt nézték, hogy hol tudnak segíteni neki, a metrón egyszerre 3 "bunkó" Giovanni állt fel, hogy "prego signora", és adta át a helyét. Itthon a füle botját bem mozdította senki, úgy kellett kérnie, hogy a 100 fokban had üljön le a villamoson, és akkor nagyduzzogva a hazai macsó átadta a helyét. Most ez annyira nem a kérdéshez tartozik, csak rávilágít arra, hogy mennyire intoleráns, magunknakvaló gyűlölködő népség is vagyunk mi magyarok. Persze tisztelet a kivételnek.
2021. ápr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
25%
Egy újabb magyarozás a gonosz magyarokról.
2021. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%
16, jaja, fáj az igazság mi? Ha te nem vagy ilyen, akkor te vagy az üdítő kivétel, és ez jó.
2021. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
22%

Nem a 16-os vagyok, de igen, kicsit fárasztó már és unalmas.


Tapasztalatom alapján azok a legnagyobb bunkók amúgy, akik a legjobban magyaroznak...


Szerencsére én elég jó helyen mozgok, hogy 10-ből 9 ember korrekt és jófej legyen. De persze suba a subával, guba a gubával. Úgylátszik ez közösségre is igaz...

2021. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
71%
Hát persze, az igazság. Valamiért a magyarokat mindig lehet szidni, "igazat" mondani róluk.
2021. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%
Menj el külföldre, aztán meglátod. Nem véletlen nem akar egy csomó ember soha se hazajönni többet. Nem csak a pénz miatt, hanem azért is, mert rájön, hogy itthon tömve van az ország elviselhetetlen parasztokkal, meg barbát suttyó állatokkal. Ez van, kész. Ilyenek vagyunk
2021. ápr. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!