Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az átlagos német ember jobban...

Az átlagos német ember jobban elfogadja az LMBT-ket, mint a magyar?

Figyelt kérdés
Tehá, ha mittudomén a BMW gyárban egy takarító, vagy egy volt NDK-s faluban a közért pénztárosának a fia bejelenti a családnak, hogy meleg, akkor toleránsabban kezelik, mint egy magyar szülő?

2021. ápr. 9. 16:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
44%

"Továbbra sem energia 1 sört lepötyögni. Te csak virulj az országban, ahol, ha mosolyogsz az utcán a következő kérdések érnek



Bolond vagy?


Elvesztetted a szűzességed?


Nyertél a lottón?"


Még nem kaptam ilyen kérdéseket, általában visszamosolyognak.


De már nem egy, hanem 5 mondatot kaptam!! 😲

2021. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

21/31


hát már ne haragudj, de beleolvastam a vitátokba, és nem csodálom, hogy eleged van a magyarozásból, hiszen ragyogóan hozod a nagyképű, nüansznyi dolgokba totál feleslegesen belekötő átlag magyart.

ebből következik, h persze h nem veszed észre, milyen átlag magyar, hiszen te is az vagy :D


„mindenki paraszt ithon enyhén szólva csúsztatás”


sztem ha kicsit gondolkodsz, rájössz, h ilyet sem írt, csak ugye mindig ki kéne hangsúlyozni, h „nem minden egyes magyar értem”, akkor egyből betámad vmi kötekedő, jelen esetben te.


„szerintem nincs különbség a "külföldi" és a magyar viselkedés között azt a pár kulturális dolgot leszámítva.”


:D

bocs, de sztem is hazudsz. ha valóban éltél külföldön, és nem látsz alapvető különbségeket, akkor vagy hazudsz, vagy komoly gondok vannak.


de hogy ne hidd azt, csak vitázni akarok, írok pár példát, amit észrevettem egy ÁTLAG magyar és ÁTLAG külföldi között:


-a magyarok nem igazán tudnak úgy dolgozni, h nem másznak bele a másik magánéletébe, vagy fúrják meg


-ha végigmegyek Mo-on hosszúhajú lányos férfiként mondjuk piros nadrágban (vidéken élek, de nem faluban), szinte mindig látok vkit, aki szívesen nekem jönne


-fogyástól kezdve a nyelvtanulásig a magyarok többsége mindenre képes 20 kifogást találni, h miért nem kezdi el


-Magyarországon szinte minden ember szolgalelkű, legyen szó fidesz elzavarásától kezdve addig, hogy „hasznos volt kapni a pofonokat iskolában”


-a magyaroknál nagyon jellemző a reális önkép hiánya: a beképzelt emberek többsége egyszerű, mint a szög, a kisebb értelmesebb hányad meg annyira bátortalan, h hihetetlen

stb stb-

.

és sajnos egyet kell értenem a 22-essel, ha nem is nevezném retardnak a magyarokat, de inkább azt mondanám, h a magyarok kb 80%-a egy nagyra nőtt kisgyerek


„Még nem kaptam ilyen kérdéseket, általában visszamosolyognak.”


visszamosolyogtak?:) csak nem nő vagy? mert az ostobaság csúcsa az volt, mikor egyszer egy fórumon egy csinos 25 éves nő nyavalygott, h „nemigazhogybunkókamagyarokhisznekivisszamosolyognak!!!!” :D. és tényleg annyira buta volt, h nem vette észre h azért, mert csinos fiatal nő.

2021. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!