Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrán-Orosz, Kína-Tajvan...

Ukrán-Orosz, Kína-Tajvan konfliktusból lesz harmadik világháború, A héten már Britek is hadi hajókat küldenek fekete tengerre. Nagy baj lesz hamarosan! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Fölösleges ettől tartanod, nyugi.

Az orosz-ukrán konfliktusból nem lesz semmi, sem az USA-nak, sem Oroszországnak nem érdeke, ez inkább olyan mint amikor 2 vén csámpás tengerész még utoljára szaknderozik egyet, mint anno fiatalon, csak már kevesebb erővel, inkább csak hűhóval, előadják a revütáncot.

A kínai-tajvani konfliktusból valószínűleg nagy baj lesz, de az arrébb van, Kína egyelőre csak a szorosban levő kisebb szigeteket tudja elfoglalni mint Kinmen, Matsu, Penghu. Jegyezzétek meg ezeket a neveket, hamar bennlesznek a hírekben.

2021. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Na gondoltam én hogy ha nem Trump nyer akkor itt nagy szívás lesz. Csak remélni tudom, hogy rendeződik, vagy ha nem, akkor sikerül belőle kimaradnunk.
2021. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 kcsaba6 válasza:
52%

Senkinek sem az érdeke egy homoksivatag, szóval semmi féle háborúra nem kell számítani, mert ami itt van az média, politika( választás, hatalom)


Szóval 3.-világháború soha nem következhet be, legalábbis egy ideig még nem.

Putyin nem fog Ukrajna miatt háborúzni, Biden meg csak beszél, meg pénzt adhat de nem avatkozhat jobban bele, mert Ukrajna nem NATO tag...

2021. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De! Épphogy Biden direkt háborút akar szítani, azért meri ezt, mert Európa lenne a csatatér. Mint mindig. Nem Amerika, hanem szépen mi lennénk a célpont...
2021. ápr. 20. 22:15
 5/18 A kérdező kommentje:

#1

De szerintem Ukrán meg Oroszból is nagy baj lesz, mert Biden segíti Ukránokat, ezzel direkt szítja a feszkót Orosz / Ukránok között.

Kína Tajvan is hamarosan itt lesz szerintem.

2021. ápr. 20. 22:17
 6/18 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos mi nem maradunk ki belőle, mert itt van mellettünk Ukrajna, és hamarosan nagy bajok lesznek.
2021. ápr. 20. 22:18
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Az USA is csatatér lenne, az ICBM-ek elérnek addig is. Persze a vén demenst ez nem fogja zavarni, szerintem fel sem fogja mi történik, Kamala és a többi szemétláda irányítja a dolgokat a nevében.
2021. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

És szerinted az EU bele fog menni egy háborúba, Németországgal az élén? A németek elvesztettek már két háborút, most háború nélkül kb. ők egész Európa irányítói. Egy háborúval szétkúrnák a saját hatalmukat...megint?

Ha annyira háborúzni akarnak, akkor háborúzzanak Szibéria-Alaszka fronton.

2021. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a válasz, lesz háború.

Németország hiába mond bármit, úgyse ő irányít, hanem Amerika szítja itt a háborús helyzeteket minden hova.

2021. ápr. 20. 22:27
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Már megint a büdös gyarmattartó britek keverik a szart. Nekik köszönhető az egész közel keleti katyvasz mert a diplomatáik jól megcsinálták.

Bárcsak az oroszok jól pofánvágnák őket a Fekete tengeren.


Ez nem Szíria. Itt nem azokkal az egységekkel találkoznak. Onnantól kezdve pedig ha egy lépésre is behatolnak Oroszország területére el fog szabadulni a pokol.

Lehet hogy sokan nem szeretik putyint de az orosz ember másként viszonyul a hazájához mint mondjuk egy magyar. Ha haza anyácska hiv menni fognak.

Az amerikaiak tévképzete pedig hogy majd európában háborúzgatnak hiú remény. Nemrég jött fel három orosz atomtengeralattjáró másfél méter jégen keresztül a sarkkörön. Az oroszok nem szarral gurigáznak.

Azok ott vannak most is az amerikai partoknál a tengerfenéken lapulva...

2021. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!