Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg börtön vár arra a...

Tényleg börtön vár arra a minneapolisi rendőrre? Tényleg? Megérett a világ a pusztulásra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy politizáló, de mikor reggel felkeltem, felcsattantam és kiakadtam. Nagyon sajnálom szegény rendőrt, igazságtalannak tartom az ítéletet, többször kimondták, hogy már azelőtt halott volt, mielőtt a nyakratérdelés tényleges gondot okozott volna.

Veszélyes, mi zajlik az USA-ban. És ez egy fordulópont lesz, és nem értem, hogy az emberek ezt, hogy tűrhetik.

Ez a BLM csak arra volt jó, hogy a demokraták az ország fellázításával szerezzenek majd több támogatót maguknak.



2021. ápr. 21. 09:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
62%

Visítsatok, szalonrasszisták, visítsatok.


" többször kimondták, hogy már azelőtt halott volt,"


Aha, és itt a Pesti Srácok, Vadhajtások, 888 trió közül melyik kettőre gondoltál pontosan? A magyar jobber kommentelő nyilván ehhez IS jobban ért, mint az amerikai igazságügyi orvosszakértők csapata.

2021. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
39%

Nem mondom hogy szegény mert lehet emberileg egy szemétláda (nem ismerem) de MINDEN bizonyíték arra mutatott hogy ártatlan. Egyértelműen politikai ítélet volt ez. Egy koncepciós per. Az a szomorú hogy ezzel egyáltalán nem túlzok.

(És nem, kétbites gondolkodásúak, nem vagyok rasszista)

2021. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
32%

"mint az amerikai igazságügyi orvosszakértők csapata."


Melyik? Amelyik nyal most a feketéknek?


Egyébként a 24.hu is irt róla, drog is volt a szervezetében, a másik része amit senkitől nem hallok pedig ez is igaz csak nem teregetik ki a szennyest: Visszaeső volt, erőszakoló, több évet börtönben ült, ergó nem a szomszéd templomból jött ki mint apostol, innetől kezdve erre mondják azt hogy "hájp". Szerintem ez a fene nagy demokrácia akkora pofára esés lesz egy polgárháborúval mint a picsa, lehet most békeidő meg hasonlók, de sajnos egy idő után kiborul a bili ha egyes rétegek bünözésből akarnak csak élni, és a média meg az ő pártjukat fogja, csak sok az elvakult még, meg aki nem getto vagy putri környékén lakik.

2021. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

"hogy már azelőtt halott volt, mielőtt a nyakratérdelés tényleges gondot okozott volna"

Lol, mert ha nem kap levegőt valaki az nem tényleges gond, mi? Márpedig ezt nyögdécselte szerencsétlen. Halottak pedig ilyesmit nem nagyon szoktak tenni.

2021. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem bárki aki nem vak vagy elfogult tudja jól, hogy bűnös. Az egyedüli kérdés, hogy milyen súlyú bűnt követett el. Hogy a magyar jog nyelvvel éljek(az amerikait nem ismerem) az nem egyértelmű, hogy csak gondatlanságból elkövetett emberölés, vagy szándékos. Ne adj isten aljas indokkal elkövetett(rasszizmusból).

Az elhunytat különösebben nem sajnálom, mert egy bűnöző volt, de ez nem menti fel a rendőrt az alól, hogy így vagy úgy de kvázi megölte.

2021. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%

"többször kimondták, hogy már azelőtt halott volt, mielőtt a nyakratérdelés tényleges gondot okozott volna."


Ez hazugság, a halálát fulladás okozta, ami nyilván nem azért történt mert 9 percig a rendőr a teljes testsúlyával a nyakán térdelt. Szerintem kérd meg az egyik ismerősödet hogy csinálja meg veled ugyanezt és meglátjuk akkor is a szegény rendőrt sajnálod-e majd.

2021. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 hypno ***** válasza:
57%

12 esküdt (a fele fehér) EGYHANGÚ döntéssel mondta ki bűnösnek 3 vádpontban.


Most hogy ezt is tudod, rugózz tovább a dolgon ha gondolod.

2021. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
54%
Én már régóta imádkozom egy kábé 10 kilométeres meteoritért, más itt már nem segít...
2021. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 hypno ***** válasza:
29%

#8


Ha ki akarsz pusztulni az a te dolgod. Vannak egészem személyes és nem közveszélyes módjai is a dolognak...de nekünk többieknek miért akarsz rosszat?

2021. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
56%

Pedig USA-ban a rendőrök képzése, elég keményen zajlik, jó nem lővik egymást lábon,válon. De a fogásokat,csavarások az ismerik, hogy milyen érzés. A teasert, sokkolót is kipróbálják egymáson, hogy tudják milyen érzés. A nyakratérdelés hatásával is tisztában van egy rendőr, mert ezt is gyakorolták egymáson.


Ez a ember csak akkor éli túl, ha a két karját kinyújtja és a tenyerével a földet tapsolja. Minden rendőr és harcművész érti mit jelent.

2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!