Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA mikor jön rá, hogy...

Az USA mikor jön rá, hogy Trump még mindig jobb volt, mint a mostani Biden?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A Trump-fanatikusok mikor jönnek rá hogy a kedvencük megy a lecsóba?
2021. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
A narancssárga bohócnál bárki jobb.
2021. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Remélem 2024-ig rájönnek. Ha Trump nem is indul, Ron DeSantis floridai kormányzó most nagy sztár a jobboldalon és Trump is támogatná őt. Amerikának most úgy kell egy erős vezető mint a falat kenyér.
2021. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

4-es vagyok, látom megjöttek a szezonálisan dolgozó bérkommentelők és pontozók (nem ez az első menetem veletek), ha már itt vagytok elárulhatnátok mennyit is kaptok kézhez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2021. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
5: akinek más a véleménye, az bérkommentelő, ugye? Akkor te is bérkommentelő vagy, ha eltér a véleményed egy Biden-pártitól, nemde?
2021. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
USA elképesztő útkeresésbe kezdett kommunista mintákkal kísérletezgetve, csak az a baj, hogy erre az útra rá akarja kényszeríteni a G20-akat. Vagyis ha dőlnek, akkor mindenkit dönteni akarnak. No erre sem gondoltunk volna. Őszintén kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből, nem hinném, hogy ez lenne az üdvös út az emberiség előtt...
2021. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

A legutolsó kedvenc idézetem Bidentől:

Képzeld el a jővőt, ahol vezetjük a világot.


Most nagyon sok amerikai azt hiszi, hogy Bidennek koszonhetik azt, hogy van oltás stb nagyon hálásak neki. Kanadából könyörögnek neki, hogy adjon nekik is.

2021. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

"USA elképesztő útkeresésbe kezdett kommunista mintákkal kísérletezgetve, csak az a baj, hogy erre az útra rá akarja kényszeríteni a G20-akat. "


Ezalatt mit kell érteni?

2021. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Már rájöttek.
2021. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Azért az az infrastruktúra fejlesztés terv nem hangzik jól a fal után? Valaki magyarázza meg miért van ez anti-commie hangulat itt? Reagan szelleme még él és a Reaganomics találmányáról egyesekben? Ha már Trump inspirációja volt nem kicsit.
2021. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!