Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az orosz kormány is sátánista,...

Az orosz kormány is sátánista, mint az amcsi vagy nem?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy az USA vezető politikai ELIT-je sátánista szertartásokon vesz részt, rendszeresen. Áldoznak egy óriási bagoly szobor előtt és fohászkodnak tanácsáért. Ezt az ex-miniszterelnökök, bankár igazgatók, abefolyásos pénzügyi elit tagjai teszik, jelenlegi szenátorok, FED elnökök, pénzügyi, gazdasági vezetők. Így nem is csodálkozom miért ilyen ez a világ.


Viszont nem tudni semmit a keleti tömbről. Az oroszokról, kínaiakról. Vajon ott is így tesznek vagy nem?



2021. ápr. 22. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Nem. Csak nyugaton ilyenek a vezetők
Igen. Keleten is a szabadkőművesek, illuminátusok irányítanak mindent
Vannak szertartások, de mások, nem sátánista jellegűek
74 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
84%
-.-" legközelebb tedd egyből az ezotériába, oda való.
2021. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%

"Ismert,"


A csakmituggyukazigazatdotkom agymosásai szoktak így kezdődni. Nos... Értelmes ember innentől legfeljebb azért olvassa tovább, hogy egy jót röhögjön azokon az alusapkás barmokon, akik ezt elhiszik. A többiek meg lemainstreamezik őket meg ilyenek.

2021. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
80%

"Ismert, hogy az USA vezető politikai ELIT-je sátánista szertartásokon vesz részt, rendszeresen."


Már vagy 5 perce lázasan keresem a kérdésben a linket, ami bizonyítja, hogy az USA politikusai sátánisták, de még mindig nem találom.

2021. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
80%
#3 megnyugtató. Azt hittem, csak az én képességeimmel van baj. Én sem találtam.
2021. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, te nem vagy komplett...
2021. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy eszerint milyen kevés ismeretük van embereknek. Nem linkeltem, mert nem tartottam fontosnak, mivel azt hittem ez közismert. Utána lehet olvasni neten. Valóban nem komplett aki ilyeneket csinál, rendszeresen : csuklyába öltözve fohászkodik egy órisási bagoly előtt miközben foghászkodik tanácsért hozzá áldozat keretében. És ezt a világ top ELIT-je teszi rendszeresen, nem kisikolások. Utána lehet olvasni a Bohemian Grove szertartásoknak


Engem az érdekel, hogy az oroszokról mit tudni. Putyin és a keleti vezetők is sátánisták vajon? Követnek okkultista hagyományokat? Melyik démont követik vagy ott más okkult tradíció van. Az is lehet hogy ők normálisak?

2021. ápr. 22. 10:14
 7/75 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ne igyál gyógyszerre mert hülyeségeket kezdesz el kitalálni
2021. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
32%
Жanon???
2021. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
68%
Küldj már egy képet arról ahogy Biden sátánizál!
2021. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%

"azt hittem ez közismert"


Szerencsére nem mindenki olvassa a csakmituggyukazigatadotkomot. Maradtak még értelmes emberek is.

2021. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!