Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok akik szeretik Hitlert,...

Azok akik szeretik Hitlert, mit szeretnek benne?

Figyelt kérdés
Nem számonkérés, kíváncsiság. Miért lett volna jó, hogy ha győz?

2021. máj. 3. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Jó bajusza volt.
2021. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
90%
Nagyon jó szónok volt.
2021. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Jó ember volt.
2021. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem állítom, hogy szeretem, az meg (nekünk, magyaroknak) nem lett volna túl jó, ha győz. Persze, revízió. Csak sokan felejtik el, hogy Hitler nem tartotta magához méltónak a magyar népet.



Úgy tudnám leírni a vele kapcsolatos véleményem, hogy egy meggyőző, karizmatikus személy volt.


Amit pozitívnak tartok a pályafutásában, hogy hogyan hozta ki Németországot a válságból. '36-ban olimpia, állami vasút és autópálya hálózatok építése (tudoooom, nem szabad pozitívnak tekinteni, mert milyen céllal végezte mindezt). Jogos, de Roosevelt is állami megrendelésekkel dolgozott.


Ezen kívül meg félelmetes, hogy milyen hatással volt az országa lakosságára, sőt, több országra is. Mennyire tudott egy egész társadalmat manipulálni.



A népirtást egyáltalán nem tudom elfogadni, meg azt sem, ha valaki, egy nép felsőbbrendűnek tartja magát. A háborúsdit meg ebben a formában nem tudom hova tenni. Oké, revizionista politika, III. Birodalom tervei, világuralom, de nagyon elszaladt a ló. Szóval lehet, hogy a Mein Kampf szerint egy árja német kitett 100 random embert, de a légierőm bukása után, nyitok még egy frontot, mert én vagyok az Übermensch? Komolytalan, a valóságtól elrugaszkodott.



Mindegy. Szerintem örüljünk, hogy nem a 80-as évek politikusának született.

2021. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
festményeit
2021. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
A szalonnajat :)
2021. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Én pl azt, hogy ha némeliyk mai politikusban tized annyira az elnne, hogy tényleg az országáért akarna tenni, nem pedig a zsebét tömni, akkor már sokkal szebb világ lenne.
2021. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Rengeteget küzdött a népéért és olyan eredményeket ért el több területen is, amit csak nagyon keveseknek sikerült.

Én azért is szeretem, mert nagyon sok mindenben hasonlítok rá. :)

2021. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Hitler páratlan képességekkel rendelkezett, érdekesség benne hogy megtudott szólítani minden társadalmi réteget. Az hogy aztán mire használta fel az egészet egy teljesen más téma.


Igazából ha lett volna egy kis esze akkor nemzetközi mozgalmat indít és puskalövés nélkül tudta volna az oldalára állítani a nyugati országokat. A vicc az hogy ez egyébként akár sikerülhetett is volna neki, nagyon népszerű volt az USA ban és Nagy Britanniában is, utóbbiban párt is alakult. Ha nem indít háborút sokkal messzebbre vihette volna

2021. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Én azt szeretem Hitlerben, hogy volt.
2021. máj. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!