Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a helyzet most Milo Yiannop...

Mi a helyzet most Milo Yiannopoulosszal? Tényleg gyógyult homoszexuálisnak tartja magát? Ha ez így van, akkor a férjétől is elvált? Milyen politikai oldalhoz van most közel?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Jézusom...2021ben még létezik ez a fogalom hogy GYÓGYULT meleg? 😳
2021. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Utananeztem ennek a csavonak mert nem tudtam ki ez... hát hagyjuk... egy újabb felorult hülye aki mediafigyelmet kapott.
2021. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
ki nem szrja le
2021. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1. #2. (gondolom ugyanaz vagy), ha érdekel a sztorija nagyon röviden és dióhéjban, akkor nézd meg Puzsér új videóját...


[link]

2021. máj. 4. 10:53
 5/7 A kérdező kommentje:

#3. Érdekel, mert már rég nem hallottam felőle...

Ezt a pedofil dolgot is csak Puzsér videójából hallottam, meg hogy cancelelték.

Illetve hogy újabban “gyógyult”.


Viszont új híreket nem találtam róla.

2021. máj. 4. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Követem a Telegram csatornáját (érdemes amúgy Telegramot használni).

Milo ebben a tekintetben az amerikai álmot testesíti meg. Ez a vallási fordulata teljesen érthető, jól elkapott fordulat, válasz a late-stage capitalismra és a nyugati civilizációt sújtó válságra.

Hogy kigyógyult-e? Személy szerint nem hiszem, ez nem megfázás, de most ezzel megvan hogy újra körbe tudja haknizni a világot (erre értem az amerikai álmot).

Ha beszélsz picit angolul, érdemes néha olvasni őt is, 1-2 témában nagyon jó gondolatai vannak.

2021. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Az ürge maga érdekes jelenség lenne, de hogy Puzsért nézzen az ember hozzá, meg hogy pedofil dolgokról legyen szó, az már túl sok, bocs.


Értelmes embernek tűnik, könnyen lehet, hogy feltárták a sérültsége okát/kezdetét. Nem tűnt szőnyegalásöprő személyiségűnek, amennyit láttam róla-vele.

2021. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!