Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ilyen színészek, mint Gal...

Az ilyen színészek, mint Gal Gadot minek szólnak bele a nemzetközi nagypolitikába?

Figyelt kérdés

[link]


Kérdem én, egy színésznek, pláne a világ másik felén mégis miért kell ilyen kérdésekbe belefolynia? Miért nem törődik a saját dolgával? Vagy ha ennyire zavarja hogy mi folyik Ciszjordániában, miért nem fog egy puskát és megy oda lődözni ő is? Úgy emlékszem volt katona, vágja hogyan kell ilyesmit csinálni... A fotelhuszárkodásnak meg okoskodásnak a biztonságos Hollywoodból mi értelme van? Én úgy vagyok vele, valaki vagy maradjon csendben és foglalkozzon a pénzével meg a külsejével, vagy menjen akkor és vegyen részt tevékenyen a konfliktusban. A köztes megoldás igen ellenszenves és sok értelme sincs, nemde?



2021. máj. 14. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Hírnév emeléséért. Több gázsi, több címlap.
2021. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Miért is ne mondhatná el a véleményét egy izraeli (vagy akár magyar, amerikai, stb.) akármiről? Te azt mondod, hogy maradjon csendben, de szerencsére a kutyát nem érdekli (őt meg a legkevésbé), hogy te mit mondasz.
2021. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ebben mondjuk van valami. Bár érdekelne neki hova kell még több pénz...
2021. máj. 14. 17:27
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 Csak hogy nem csak én gondolom így, lásd a linkelt cikket. Amúgy meg a suszter maradjon a kaptafájánál. A Hamasz vagy micsoda se szól bele hogy Gal Gadot milyen filmben szerepeljen, vagy mennyi gázsit kapjon. Magánvéleménye lehet a dologról, de ez az önjelölt prófétáskodás a milliárdos luxusvillák kényelméből borzasztó visszatetsző.
2021. máj. 14. 17:30
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
"Magánvéleménye lehet a dologról" Pontosan a magánvéleményét mondta el, írta le. Ráadásul semmi mást nem írt, mint, hogy mindkét nemzet megérdemli, hogy szabadon és biztonságban éljen. Persze mindig vannak hülyék, akiket már az is zavar, ha valaki békét kíván, ezért vannak a háborúk, és vannak emberek, akik mást vallása, neme, bőrszíne, születési helye alapján ítélnek el.
2021. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A magánvélemény mondjuk attól magánvélemény, hogy az ember megtartja magának. Az nem magánvélemény ha tele van vele a net, a közösségi média meg a hírportálok.

Az szép dolog hogy ha valaki békét kíván, én is annak örülnék, de attól még ez akkor is fölösleges szenzációhajhászás, és beleszólás olyan dolgokba amihez semmi köze nincsen.

Érdekes hogy van néhány híresség aki bármi történik a világban, azonnal meg kell nyilvánuljon, míg mások csendben tudnak maradni és foglalkozni a saját dolgukkal. Csupán erre utaltam. Meg hogy nem értem ennek mi értelme, de az egyes kommentelő szavaiban lehet igazság.

2021. máj. 14. 17:40
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Akkor te itt nem a magánvéleményedet írtad le ezek szerint, hiszen nem tartottad meg magadnak. Pedig mennyivel jobb lett volna... (mondjuk akkor nem tudom milyen véleményedet írtad le és írta le ő, de mindegy is)
2021. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 Még részben igazad is van, annak ellenére, hogy az én véleményem nem fogja sokmillió ember olvasni, hallani, látja tán 5 ember tokkal vonóval. Ennek ellenére valóban nem magánvélemény teljesen, mivel nyilvános. De nem is szántam annak.

A magánvélemény az, amit megtartok magamnak, vagy mondjuk elmondok 2-3 embernek, legjobb barátaimnak maximum. Nem az amivel telekürtölöm a világsajtót. Az nem magánvélemény, hanem szenzációhajhász megnyilvánulás. És lám, nem nyilvánult meg minden színész, sőt nagyon mástól nem is olvastam hogy beleszólt volna ebbe. Nem is kéne, hisz nem az ő dolguk. Nem Hollywood áll ostrom alatt.

Mondom: úgy fair, ha valami zavar, akkor teszek ellene. Ha meg nem teszek ellene, akkor nem szólok bele. Szerintem ez logikus és etikus.

2021. máj. 14. 17:54
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem kürtöte tele a világsajtót. Egyszerűen nem a gyk-n írta meg és nem egy ismeretlen akárki, aki fontosnak érzi másokkal megosztani a véleményét Gal Gadotról, hanem a twitteren írta le és egy ismert színész. Ha te is ismert lennél és a twitteren írtad volna le azt, amit ide írtál, akkor a te véleményeddel lenne tele a sajtó.

Miért is kellene minden színésznek megnyilvánulnia? Hogy jön az ise hogy hány színész/orvos/tanár/villanyszerelő nyilvánul meg? Ő leírta a véleményét arról, ami a szülőhazájában folyik. Mindenki azt ír, amit akar, így téged se akadályozott meg senki, hogy leírd ide a magánvéleményedet.

2021. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó, szerintem hagyjuk ezt, mert parttalan vita, láthatóan nem érted mi ebben a furcsa, mit jelent az hogy valakinek a magánvéleménye (tök mindegy minek szánta vagy minek gondolja, ha a magánvéleménye lenne akkor NEM írja ki twitterre, így nem a magánvéleménye innentől, úgy meg eléggé visszás a dolog).
2021. máj. 14. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!