Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most a palesztin-izraeli...

Most a palesztin-izraeli háborúban ki a jó és ki a rossz ? Egy izraeli színész miért szomszédozta le Izrael szomszédját ? Ez a hollywoodi színésznő utálja a palesztinokat ?

Figyelt kérdés
Én mint magyar nem értem miről szól a harc.

2021. máj. 18. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
A palesztinok vannak otthon.
2021. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nincs jó és rossz, csak megy az adok-kapok oda és vissza.
2021. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és ezt ki kezdte ? Valahol olvastam,hogy az izraeliek direkt nyomorban hagyják a palesztínokat ,de ennek a történetét nem ismerem. Elveszik a földjeiket ezt is olvastam.
2021. máj. 18. 18:12
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
A cirkuszt Izrael kezdte, a rakétákat meg a palesztinok.
2021. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jó és rossz oldal. Az arabok már azóta el akarják törölni Izraelt, hogy az létre jött. Izrael ezt nyilván nem hagyja és sokszor túlzásba is viszi.

Gal Gadot (akire gondolsz feltételezem) pedig izraeli, szóval meglenne minden joga hogy kiálljon a hazája mellett, de csak annyit mondott, hogy békét akar.

2021. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Most a palesztin-izraeli háborúban ki a jó és ki a rossz ?"


ez erősen ideológia kérdése.

az viszont biztos, hogyha megjelenne egy tündér, suhintana a varázspálcájával és eltüntetné a palesztinok összes fegyverét, akkor 2 nap múlva rengeteg palesztin lenne börtönben. ha ugyanez a tündér nem a palesztinok, hanem az izreeliek fegyvereit tüntetné el, akkor két nap múlva már csak azok a zsidók lennének életben, akik el tudtak menekülni.


ez tuti.

azt meg döntsd el te magad, hogy az a rossz, aki rabságba veti az ellenségeit, vagy az, aki legyilkolja az összeset.

2021. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor Gal Gadot is egy szemétláda izraeli ? Békét akar ezt írta ,de ha rabságba vetik az izraeliek az ellenséget akkor nem akar békét. Gondolom legyilkolni azt meg a palesztinokra írtad.
2021. máj. 18. 19:35
 8/15 meszike91 ***** válasza:
100%

A terroristák a civil lakosság közül rakétáznak.


Izrael védi a saját civileit és még a palesztin civileket és előre értesítik a bombázásról, hogy minél kevesebb legyen a civil áldozat.


Ha a terroristáknak lenne olyan katonai fölénye mint Izraelnek, akkor ők már kiirtottak volna minden zsidót.

2021. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Akkor Gal Gadot is egy szemétláda izraeli ?"


A hollywoodi producerek,rendezők és színészek 90%-a az.

2021. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez meglepő amit mondassz mert gal gadoton kívűl egy izraelit sem tudok mondani aki ott született de átment az usa ba. Vagy arra célzol hogy zsidók? Most jól tudom hogy az izraeliek a zsidók? Vagy rossz infó ez amit olvastam és hülyeség?
2021. máj. 18. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!