Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sok Magyar miért nézi rossz...

Sok Magyar miért nézi rossz szemmel, hogy Angliában monarchia van?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is, meg sok más helyen is látom, hogy az emberek utálják hogy ott monarchia van, és azt kerdezgetik, hogy az Angolok mikor alakítják át Köztársasággá magukat.

Én ezt nem értem több okból sem


Miért csak Nagy-britanniával kapcsolatban kérdezik ezt, az miért nem zavarja őket, hogy Norvégiában, Spanyolországban Japánban, Marokkóban, vagy Thaiföldön monarchia van?

És egyáltalán mit érdekli őket egy olyan dolog ami már egy átlag brit életére is alig van kihatással, nemhogy egy Magyaréra?



2021. máj. 29. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Melyik az a magyar?
2021. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Nekem ellenszenves az egész királyi család mánia. Származási alapon más vonatkozik rájuk, mint másokra. Mivel jobbak ők? Mert beleszülettek a nemes létbe?

A többi ország királyi/császári családjai nem szerepelnek annyit a bulvárban, talán emiatt nem emlegeti őket az ember.

2021. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Származási alapon más vonatkozik rájuk, mint másokra."


Jelenleg sok helyen "divat" a pozitív diszkrimináció. Ez alatt egyes kisebbségek/neműek előnyhöz jutását értem.

2021. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2021. máj. 29. 19:46
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

#4

Nincs pozitív diszkrimináció. Diszkrimináció van.

2021. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

6

Megademokratáék hívják pozitív diszkriminációnak, mert így szalonképesebb.

2021. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
#2 Szerinted nálunk egyenlők mondjuk az oktatásban az átlag és a NER-gyerekek? Vagy a telepénzelt celebporontyok mennyit fognak dolgozni?
2021. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem, de akkor ilyen alapon egyenlő a pénzes szűlök gyereke és a mucsaröcsögei cigánysoron lévő?

A celebekre meg sortüzet küldenék. :)

2021. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Azért mert ez egy sátánista rendszer amely már többször is végigerőszakolta a világot (gyarmatosítás) és most is ugyanezt teszi, most csupán a neoliberalizmus dogmáival. Ebben a rendszerben van benne nyakig a királyi család (a föld területének hatoda(!) a királynőé).
2021. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Magyarországon sokan mindent rossz szemmel néznek. Mindegy mi az.
2021. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!