Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mik az igazi okai annak,hogy...

Mik az igazi okai annak,hogy USA-ban soha nem látott mértékben veszik a fegyvereket ? Háborúra készülnek ? Ők már abban hisznek ott,hogy a rendőrség nem véd meg hanem saját magadnak kell megvédened magad ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 20:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nem reklám ,de ezek érdekes cikkek. A friss 444 cikk miatt tettem fel a kérdést.

[link]

[link]

2021. máj. 30. 20:20
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Be vannak sz.rva a konzervatívok, hogy Biden betiltja a gépkarabélyokat és be akarnak tárazni.


Az amerikai lakosság fegyvereinek a fele a lakosság 3%-ának a tulajdonában van, a linkelt cikkben említett maradék 36%-é a másik fél.

2021. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Köze lehet a blm-hez és a hasonló agresszív liberális csoportosulásokhoz.


Cigányok elkezdenék azt csinálni, mint ott a blm, akkor itt is elkezdenék venni a legálisan tartható leghatékonyabb eszközöket (nyílpuska, gumilövedékes...stb)

2021. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Kicsibe az megy, ami az országok közt is, azaz fegyverkezési verseny. Ha mindenki pisztollyal jár, akkor nekem valami nagyobb kell, hogy megtudjam védeni magam tőlük. Ez beleloholja az erre kapható réteget az egyre több és komolyabb fegyverek vásárlásába.

Ez nyilván nem folytatódhat a végtelenségig, egyszer kénytelen lesz az egyik elnök lényegesen szigorítani a fegyverviselésen. Most attól tartanak, hogy Biden lesz ez, ezért bespájzolnak attól való félelmükben, hogy később nem lehet majd már venni automata puskákat és karabélyokat.

2021. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Hát régen nem beszéltek annyit polgárháborúról az USÁ-ban mint mostanság, egyre inkább kezd kettészakadni az az ország.
2021. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
USA nagyjabol haronszaz millos lakossagu - Oroszorszag es Kina egyutt 1,5 milliard ... persze, hogy fegyverkeznek a jenkik.
2021. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A miénk sem az összefogásról szól és mi is ketté vagyunk szakadva,de én nem ismerem az ottani beszédet. Usa polgárháborús hangulatáról sem hallottam max annyit,hogy elfoglaltak egy fontos épületet de nem nyomja ezt a tv. Inkább a pakisztán ízraeli balhéról hallani.
2021. máj. 30. 21:06
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért hatos? Usa háborúra számít a 2 országgal vagy mi ez a számbeli farokméregetés ,hogy melyik országnak mennyi a lakossága?
2021. máj. 30. 21:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem a cikken. Szerintem azért veszik, mert az elmúlt időszakban feltűnően sok lövöldözés volt és az emberek biztonságban akarják tudni magukat. Az más kérdés, hogy egy fegyver birtoklása mekkora biztonságot ad..
2021. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fegyverboltban dolgozom egy kis érdekesség az USA felvásárolta európa lőszerkészletét is
2021. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!