Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 90es évek amerikája jobb...

A 90es évek amerikája jobb volt mint most?

Figyelt kérdés
Gazdasági és társadalmi szempontból.

2021. jún. 4. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Minden szempontból.
2021. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Gazdaságilag igen, társadalmilag mocsok volt.


Jött egy erőszakos cselekedet, és egyből..


,, Úristen, ezt csakis a South Park, meg a Family Guy okozta, tiltsuk be!!!!!,,

2021. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A 80-as évek volt az Egyesült Államok aranykora
2021. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
A '90-es években még úgy tekintettem az USA-ra, mint az álmok földjére, a lehetőségek hazájára, ahol szívesen élnék. Ma egy átlagos nagyvárosban a fekák miatt gyakorlatilag 2 hét után megutálnám az egész országot és üvöltve rohannék haza. Annyi pénzem meg sosem lesz, hogy egy Beverly Hills-i kőgazdag helyen éljek, ahol se feka, se latinó.
2021. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Jobb volt, a világgazdaságban egyértelműen meghatározóbb szerepe volt és a társadalom sem volt ennyire durván polarizált, mint manapság.

Igazából már a 70-es évek óta vékonyodik az amerikai középosztály, a csúcsgazdagok pedig rekordokat döntögetnek évről évre.

2021. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

"A 80-as évek volt az Egyesült Államok aranykora"


Születtek menő dolgok, megvan a kor hangulata, de a közbiztonság még a mostaninál is rosszabb volt. Akkoriban a fiatalok még nem playstationon, számítógép előtt lövöldöztek egymásra és telefont nyomkodtak otthon, hanem rendesen bandáztak, lőfegyverekkel lövöldöztek az utcákon. Akkor tört be a crack is és omlott össze több millió elme, élet. A mai opioid járvány kezelése is nagy teher, de ez legalább félig legális keretek között zajlik. A munkanélküliségi ráta is magasabb volt.

2021. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, de eppen tegnap esett oriasit a dollar.
2021. jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hypno ***** válasza:
Szerintem attól függ, kinek.
2021. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Endr 72 ***** válasza:
66%

Először 96 ban voltam kint.Akkor nagyon jó volt,bár csak fél évet voltam.Aztán 2004 ben,akkor már 2 évet.Volt időm jobban megismerni az embereket,hisz több államban éltem.Még akkorra is azt mondanám,hogy ha az az idő marad,nagyon jó lenne Amerika.

Mára azonban saját mocskába készül belefulladni.

Amikor egy drogdilernek szobrot akarnak állítani,ott régen rossz.

Mondjuk Texasba visszamennék.Ott a Redneckek soha nem fognak becsicskulni!

2021. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Biztos hogy jobb volt.

Jelenleg nagyon szar a helyzet miota Biden van. Krizis van a mexikoi hataron, az arak az egekben, adoemelesek, uzemanyag dragabb es sok mindenbol hiany van. Nincs eleg epitoantag es az is draga, nincs eleg mikrochip es nem gyartanak le annyi autot, ezert az autok ara is felment 20-30%al. A lakhatas egyre dragabb es az epitoanyagok ara miatt a hazak i dragabbak. Raadasul nem lehet munkaerot talalni mert a demokratak penzt adnak a lusta embereknek hogy maradjanak otthon.

2021. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!