Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy az EU konzervatív legyen?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszene az EU, hogyha nem az LMBT-ről, migránsokról meg ilyesmiről szólna, hanem a hagyományos európai kultúráról, a keresztény vallásról, és arról, hogy az európaiak legyenek büszkék array, hogy fehér emberek.

2021. jún. 28. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Miért szeretnél olyan közösségben maradni, amiben semmi nem tetszik??
2021. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Mert páneurópai fehér nacionalistának tartom magam és úgy gondolom, hogy meg kell védeni Európát az őt tönkretevő libsi fertőtől.
2021. jún. 28. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Több konzervatív politikus kell. Viki bá' szerintem jól csinálja.
2021. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Én pedig úgy gondolom, hogy a legnagyobb fertő itt van nálunk: Nonstop gyűlölködés, rosszindulat, miközben az átlag nettó medián béreken még egy ukrán vendégmunkás is röhög. Ameddig mindenki lehagy minket a libsi fertő EU-ban, addig mi a fosban tapicskolunk és örülünk annak, hogy panelproli ország vagyunk, akiknek a szutykos túlárazott Balaton jelenti a kikapcsolódást nyáron.
2021. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
4es, akkor te még nem voltál nyugaton...
2021. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
8 országban voltam az elmúlt néhány évben, és kivétel nélkül mindenhol megtapasztaltam azt, nem a seggemből rántottam elő ezt a statisztikát. Engem valahogy jobban érdekelne az, hogy 4-szer annyit keressek úgy, hogy az árak a lakhatást leszámítva ugyanannyiba kerülnek mint itthon azért cserébe, hogy nem látok primitív, anyázó magyarokat.
2021. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Nekem nagyon tetszene az EU, hogyha nem az LMBT-ről, migránsokról meg ilyesmiről szólna


nem errol szol, ez egy kis szelete az eu mukodesenek.



az európaiak legyenek büszkék array, hogy fehér emberek.


az eu (plusz, ensz, nato stb) pont azert alapult, mert egy orszag nagyon buszke volt a fehersegere, es megcsinaltak a tortenelem egyik legnagyobb nepirtasat.

2021. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jeffrey Spender ***** válasza:
66%

#7:


A Zsidók is ugyanolyan fehérek, meg fajúak mint mi, Europidok, őket Papírok alapján szegregálták. A kiutálásukhoz / és népirtáshoz nem a nacionalizmus vezetett, hanem a középkor óta bevett volt mindenhol mindenért a zsidóságot hibáztatni, Spanyolországtól Franciaországon át a Sztálini Szovjet-Oroszországig, és pogromokat elkövetni.

2021. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

"Nekem nagyon tetszene az EU, hogyha nem az LMBT-ről, migránsokról meg ilyesmiről szólna, hanem a hagyományos európai kultúráról, a keresztény vallásról, és arról, hogy az európaiak legyenek büszkék array, hogy fehér emberek."


Európa legkonzervatívabb korszaka az 50-es évek voltak, amikor kereszténydemokrata vezetők (Adenauer, de Gasperi, de Gaulle) irányították Európát.


De ez a kereszténydemokrácia nem azonos azzal, amire te gondolsz. Amire te gondolsz, az bizony a politikai kereszténység, azok a világháború előtti pártok, amelyeket az egyházak szerveztek meg, hogy fenntartsák a befolyásukat (pl. ilyen volt a Német Centrum Párt). Ezek a pártok elhiteltelenedtek teljesena a 30-as évekre, ugyanis mindenféle szélsőséggel szövetkeztek, csak nehogy a baloldal hatalomra jusson.


Magyarországon a politikai kereszténység nagy vezetői (Prohászka, Bangha) a szociális reformokon túl olyan antiszemiták voltak, hogy hihetetlen...

2021. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Konzervatív komcsik nem lesznek az EU-ban, mert ők utálják a komcsiságot. Ők nem a komcsiságra szocializálódtak mint a kormányunk, és szavazói.
2021. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!