Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek fogunk kapni a...

Szerintetek fogunk kapni a helyreállítási alapból pénzt, vagy az EU nekünk nem ad belőle?

Figyelt kérdés
Egyenlőre a magyar igényeket talonba tették, majd később foglalkoznak vele és ez szémos kérdést vez fel, hogy mi van ennek hátterében?

2021. júl. 14. 08:04
A kérdező szavazást indított:
Rendesen kapni fogunk pénzt, ahogy minden más ország
Nekünk semmit nem fognak adni.
Az EP arra használja a helyreállítási alapot, hogy az LMBTQ rendszer akceptálására bírják a kormányt
Elhúzzák a választásokig a döntést, ezzel támogatva az ellenzéket, ami jókora beavatkozás a magyar politikába
Csak kevesebbet fogunk kapni, de azért adnak valamennyit.
Jobb, ha semmit nem kapunk tőlük, úgyis kilépünk az EU-ból
Egyéb
22 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Meg fogjuk kapni, de nagyon sokáig fogják húzni a kifizetését.
2021. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
két része van: a vissza nem térítendő és a hitel. Ha jól tudom eddig csak a vissza nem térítendőre adtunk be igényt, a hitelt jövő év végéig lehet lehívni. Gondolom megkapjuk.
2021. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem előbb adjon biztosítékot arra Orbán, hogy a rábízott EU-s pénzt becsülettel kezelik majd.

Erre ha nem is tökéletes, de mégis érdemi biztosíték lenne az EU-s ügyészség.

Aztán meg legyen biztosíték arra, hogy nem politikai haszonszerzésre használják, pl. többnyire fideszes településeken támogatnak, hanem valóban szakmai alapú döntések születnek.

2021. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Minden hol úgy van, ha pénzt kapsz, vannak elvárások, vagy nagyon magas kamatra kapsz és azt csinálsz a pénzel amit akarsz, de bevasalják rajtad később.
2021. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
Most jön a szlovén elnökség, Jansa ugyanúgy normalitáspárti és szuverenitáspárti, mint Orbán vagy a magyarok többsége. Év végéig sok vitát le lehet majd zárni, ezt is. Biztos kell majd írni egy szép papírt, amiben lesz ez meg az, az meg lesz írva, és kész.
2021. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem fogják elsietni.
2021. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
Járni jár, tehát fogunk kapni, de csak a fidesz bukása után.
2021. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%
3as, értem én hogy O1G meg minden, de az ügyészség egy "hatalmi ág" gyakorlatilag. Azt k.rvára nem jó ötlet külföldi kézbe adni!
2021. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
37%

"de az ügyészség egy "hatalmi ág" gyakorlatilag."


A bírói szerep a hatalmi ág, nem az ügyész, vagy a védőügyvéd.

2021. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
A magyar ügyészég valójában függetlenebb a mindenkori kormánytól, mint egy csomó helyen Nyugat-Európában. Csak megint előveszik a szokásos kettős mércét.
2021. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!