Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire jellemző Hollandiában...

Mennyire jellemző Hollandiában az,hogy vannak alvilági dolgok ? Titeket nem lepett meg,hogy megöltek még ott is (gondolom alvilági emberek) egy olyan valakit aki a rossz dolgokat leplezte le ?

Figyelt kérdés
Hollandia az eu leggazdagabb és legboldogabb országai között van. 17,28 millió (2019.) ember él ott . Én éltem csak álomvilágban ahol azt hittem,hogy ahol sokkal sikeresebb minden szempontból mint pl a mi országunknál ott nincsenek ilyenek ? Fideszes weboldalak szerint Hollandia egy drogállam ! DE AKKOR MI MAGYARORSZÁG hozzá képest ? Itt is jellemző ám ez keményen.

2021. júl. 16. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
A drogmaffia eléggé hatalmas ott. Nálunk azért nincs ilyen, hogy egy újságírót csak úgy főbelőnek maffiózók.
2021. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én azon lepődtem meg, hogy a benzinkutakon drog-süteményket árulnak legálisan.


"Fideszes weboldalak szerint Hollandia egy drogállam ! DE AKKOR MI MAGYARORSZÁG hozzá képest ? Itt is jellemző ám ez keményen." Ennyire nem azért, drogos sütemény nem legális, ahogy a marihuána termesztés sem................

2021. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ott már legalizálták a drogfogyasztást ? Miért van olyan érzésem,hogy ebben a gyilkosságban politikusok is benne voltak ? Nekem van egy ilyen beidegződésem ,hogy a politikusoknak mindenről tudnia kell amiben a saját országukat vezetik. Lehet nincs így ,de ha már politikus valaki főleg miniszter akkor annak mindenről tudnia kell. Hollandoknál is ezt gondolom.
2021. júl. 16. 11:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiában sem legális a "drogos sütemény", te maximum benézted a CBD-olajos termékeket és azt hitted, hogy echte fű van bennük. A CBD-olaj Magyarországon is legális, bármelyik természetgyógyászattal foglalkozó boltban kapható.


Egyedül a Coffee Shopokban lehet kannabisz-termékeket venni, és az inkább egy jogi szürkezóna. Papíron illegális, de a valóságban a rendfenntartó szervezetek tolerálják ezek létezését, ha bizonyos szigorú szabályokat betartanak.


Amúgy a drogmaffia ellen egyetlen egy működőképes megoldás létezik: a droglegalizáció. Semmilyen más megoldás nem létezik. Az USA rendőrei nagyságrendekkel több erőforrással küzdenek a drogok ellen, több évtizedes letöltendő büntetéseket lehet kapni kábszerkereskedelemért, aztán az elmúlt 60 év alatt csak romlott a helyzet. Azokban az államokban, ahol legalizálták a marihuánát, a feketekereskedelem szinte egyik napról a másikra teljesen kiszorult a piacról, a különböző bűnbandák egyszerűen tönkrementek.

2021. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
" a különböző bűnbandák egyszerűen tönkrementek. " Utána mit csináltak ? feloszlottak és Loptak ? Elmentek beilleszkedni a társadalomba ? Valóban kíváncsi vagyok erre nem kamu kérdés.
2021. júl. 16. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
"Egyedül a Coffee Shopokban lehet kannabisz-termékeket venni, és az inkább egy jogi szürkezóna. Papíron illegális, de a valóságban a rendfenntartó szervezetek tolerálják ezek létezését, ha bizonyos szigorú szabályokat betartanak." Akkor itt láttam, bocsánat, ez mondjuk elég gáz!
2021. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Hollandiában a drogfogyasztás dekriminalizált, tehát nem büntetik azokat, akik rekreációs céllal kábítószert fogyasztanak. A kábítószerhasználat egy egészségügyi probléma, és úgy is kell kezelni. A heroin-fogyasztók pl. bármikor besétálhatnak egy klinikára, ahol biztonságos körülmények között, minőségi heroint fogyaszthatnak, ha beleegyeznek abba, hogy részt vesznek egy drogelvonó kezelésben. Ez elsőre hülyeségnek hangzik, de ez egy nagyon jól működő rendszer, sokkal kevesebb drogfüggő hal bele a függőségébe, sokkal kevesebb a visszaeső drogfogyasztó, és alacsonyabb a drogokhoz köthető piti bűncselekmények száma is.
2021. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Utána mit csináltak ? feloszlottak és Loptak ? Elmentek beilleszkedni a társadalomba ? Valóban kíváncsi vagyok erre nem kamu kérdés."


Egy részük áttért másféle kábszerek terjesztésére, mások meg beilleszkedtek a társadalomba ahogy tudtak. Tudod drogdílernek nem azért megy az ember, mert annyira szeret bűnözni, hanem mert bitang jól fizet.

2021. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És a fegyvereket honnan szedték akik lelőtték ? Ott is gondolom papírok kellenek mint Magyarországon ,hogy neked legyen fegyvered. Mondjuk az alvilági embereknek nem kell papír,hogy legyen.
2021. júl. 16. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Látom sok a szakértő:D

Az USA-ban meg se akarják oldani, mert elég jól le van fizetve mindenki.

2021. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!