Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Kína valaha is...

Szerintetek Kína valaha is elismeri ha a koronavírus egy laboratóriumi baleset képen jott létre?

Figyelt kérdés

Elég gyanús hogy fanatikusan tagadnak és hazudnak a wuhani laboratoriumrol amiben ilyen virusokal kísérleteztek és a dolgozók betegek lettek a járvány előtt de az egesegugyi kartonjait a dolgozóijnak nem adják.ki az USA nak


Szerintem lehet hogy biológiai fegyver amit szándékosan a nyugati elöregedő civilizáció ellen fejlesztettek és véletlen kiszabadult ezért tagadnak fanatikusan mindent és bizonyítékokat semisitenek meg.

De ez csak személyes véleményem.szeribtetek mi az igazság?



2021. júl. 16. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2021. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Kína éppen olyan, mint Orbánék, komoly hibát soha nem ismernek el, mert az ártana az imázsnak.
2021. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az a gondolat csak az én felyemben pattant ki hogy ezt a vírust mintha a nyugati világ ellen találtak volna ki

Öregeket betegeket öli demokrácia hülyén reagál rá és sok esetben gyengén. ráadásul mutalodik és ez által sose lesz vége.

2021. júl. 16. 23:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2021. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ismeri el, sem politikai, sem jogi okokból. De lássuk be, hogy a nem-amerikai világ többsége megalapozatlannak tartja az amerikai vádakat.

Ez a vírus nem igazán roppantotta meg katonailag a nyugati világot, szóval fegyvernek nem igazán alkalmas, pont a fiatal termelő-katonáskodó rétegre hat legkevésbé. És hát mindenhol pusztít, nem csak "nyugaton". Azt meg nevetséges elhinni, hogy előre ki lehetne számítani, mikor milyen mutációja lesz, és az mit okoz. Sok hasonló járvány volt már az elmúlt években, nem hirtelen jött ez, sokan szóltak előre, hogy várható ilyesmi.

2021. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ismeri el
2021. júl. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mert nem baleset volt, hanem szándékosan szabadították a világra, és nemcsak Kína volt benne. Vajon miért fektetett be billgécc 2019 szeptemberében a BioNTech-be?
2021. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Enis gondoltam erre amúgy a fegyver alatt ne a totális pusztítása gondoljatok ez egy olyan biofegyver ami csak a gyengeket öli meg de ép elég halálos hogy politikai káoszt okozon és gazdasági válságot.


Szerintem szándékosan lett pont ilyen mert ez a nyugati elhízott elöregedő társadalomban tud igazán aratni.

Ellenben Kínában nemtud elterjedni mert isszonyat szigorúan kordában tartják Afrikában sok a fiatal

Japánban és del koreaban van vírus de valamiért ott szintén nemtud elterjedni rendesen.


Szóval szerintem Kína célja nem a totális pusztítás hanem a nyugat szép lassani megsemmisítése elrohaztasaz.

2021. júl. 17. 09:59
 9/12 anonim válasza:

Vagy pont ellenkezőleg... Az USA fegyvere Kína világhatalommá válásának megakadályozására.

Érdemes meghallgatni és legalább csak elmélkedni egy kicsit a mondottakon: [link]

2021. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Érdekes elmélet egy biztos most zajlik a világ újraelosztása.remeljuk mi a pozitív oldalon leszunk
2021. júl. 23. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!