Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A terrorizmus összefügg az...

A terrorizmus összefügg az Iszlám vallással?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 07:53
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

A stílus kritizálása pont arról szól hogy igazából ne is kelljen figyelni a másikra ne is kelljen tartalmában kritizálni a másikat. Nem, elég azt mondani hogy "nem vagy nekem szimpatikus, nem tetszik a stílusod tehát innentől kezdve nincsen igazad".


És így születnek ezek a válaszok amik nem is a kérdésről szólnak hanem csak arról hogyan asszonykodik valaki :)

2021. aug. 22. 08:48
 12/42 anonim ***** válasza:
53%
11) a fő kérdésedbe fektettél volna ennyi energiát inkább.
2021. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező

Kérdést írtál ki majd TE ahelyett hogy a válasszal foglalkoztál volna, BELEKÖTÖTTÉL és egy HAZUGSÁGGAL leszóltad.

Válaszolni akartam a kérdésedre mikor a te reakciódat elolvastam egy olyan válaszra, ami nagyon jól megválaszolta a kérdésedet. Ekkor inkább erre reagáltam, mert egyrészt hazudtál, nem ezt kérdezted, másrészt meg mert sértő volt a reakciód azzal szemben aki vette a fáradtságot és értelmesen válaszolt a kérdésedre.

de nem tudsz leállni, ez után is ezzel foglalkozol, ahelyett hogy annyit mondtál volna, elnézést, nem úgy értetted és igen, tényleg az van kiírva kérdésnek, csak te az iszlám terrorra GONDOLTÁL és arról AKARTÁL VOLNA kérdezni.

" így születnek ezek a válaszok amik nem is a kérdésről szólnak hanem csak arról hogyan asszonykodik valaki "

Hát ne asszonykodj, hanem ismerd be hogy hibáztál, majd lépj tovább!

2021. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ezt fogod mondani :) Nem teszek fel több ilyen kérdést megnyugodhatsz. Ne feszegessük.
2021. aug. 22. 09:05
 15/42 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi látnivaló kérem.
2021. aug. 22. 09:06
 16/42 anonim ***** válasza:
67%

Az iszlám terrorizmus a terrorizmus egyik lehetséges formája, ami az utóbbi években a legtöbb gondot okozza a terrorista elárító szervezeteknek, de a terrorizmus az iszlám nélkül is működik.

Néhány évtizede még európai terrorszervezetek követtek el merényleteket (ETA, IRA, Vörös Brigádok), politikai indítatásból.

Japánban vallási fanatizmustól vezérelve mérgező gázzal árasztották el a metrót - semmi közük nem volt az iszlámhoz.

Nagyon sokféle lehet az indítatása a terrorcselekmény elkövetésének, csak a cél ugyanaz: félelmet kelteni, a félelmet fenttartani.

2021. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

"Én most az Iszlám terror-ról kérdeztem nem másfajta terror-ról."


Hát az iszlamista terror nyilvánvalóan összefügg az iszlámmal, hiszen arra hivatkozik, nem véletlenül van benne a nevében :D


Vagy mire vagy kíváncsi?

2021. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
27%
Röviden, érthetően: nem függ össze.
2021. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

"Fight terrorism with my big army"

[link]

2021. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%

"se az, hogy nincs Jihad a Bibliaban."


Ez egy keresztény hazugság. A más vallásúak kiirtása valójában a Biblia parancsa. Több vers is írja hogy ki kell irtani népet mert másban hisznek. Sőt, a Biblia parancsa hogy öld meg a saját gyermked ha másban akar hinni.


Mózes 5. könyve, a törvény summája 13:6 - 9 Ha testvéred, anyádnak a fia, vagy a saját fiad, leányod, kedvelt feleséged vagy testi-lelki jó barátod titokban így csábítgat: Menjünk és tiszteljünk más isteneket, akiket nem ismertél te sem, atyáid sem, azoknak a népeknek az istenei közül, akik körülötted vannak, akár közel, akár távol, a föld egyik végétől a föld másik végéig, ne engedj neki, és ne hallgass rá, ne szánd meg, ne kíméld és ne mentegesd azt, hanem öld meg irgalom nélkül! Te emelj rá először kezet, amikor kivégzik, és csak azután az egész nép!



Ennek ellenére a keresztények azt hazudják hogy az iszlám parancsa a más vallásuak kiirtása pedig a Korán egyértelműen vallásszabadságot biztosít.

2021. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!