Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha egy srác nőnek képzeli...

Ha egy srác nőnek képzeli magát, bemehet az iskolában a lány WC-be?

Figyelt kérdés

Ugyanis kártérítést kapott emiatt USÁ-ban egy transznemű, mert kitíltották a WC-ből. 1,3 millió dollár kártérítést kapott az őt diszkrimináló iskolától.


Amikor x-et rákényszerítették, hogy iskolájában a biológiai nemének (lánynak született) megfelelő mosdót használja,


„megbélyegezték és elszigetelték”.

A szövetségi bíróság 2019-es döntése szerint az iskola Grimmet is érintő tilalma erősen diszkriminatív volt.


Itt most fordított nemmel történt, de ugye nem lehet diszkrriminálni így ofrdítva is történne. Szal ha én mint fiú úgy azonosítom magam, mint lány, akkor megyek is minden szünetbe a lány mosdóval a többi kislánnyal? [link]



2021. aug. 27. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Igen. Ez diszkrimináció lenne.
Nem. USÁ-ban tévedtek
Nem is tudom
52 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
64%
Egy iskolában ezt megkell beszélni az igazgatóval és ha ő engedi és a lányokat se zavarja akkor nyugodtan tudja használni .
2021. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

"Szal ha én mint fiú úgy azonosítom magam, mint lány,"

Azt azért tegyük hozzá, hogy ez nem úgy működik, hogy fiúként belépsz az iskolába, szünet előtt gyorsan átértékeled az életed és lánynak gondolod magad, majd szünet után újra fiú leszel. Ennek akkor van létjogosultsága, ha valóban így gondolod, ahogy előttem írták beszélsz az igazgatóval, tudnak róla a tanárok, minden más helyen nőként jelensz meg, stb. Ilyen esetben valóban diszkriminatív lenne. De ha fiú vagy és fiúként élsz, majd kitalálod hogy de jó lesz így belógni a lány wc-be akkor nem lesz diszkriminatív ha az iskolából is eltanácsolnak.

2021. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
31%
2: na és ezt kinek a joga eldönteni?
2021. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
41%
Egy rendes országban ezt különleges iskolába küldték volna, ugyanis szellemi fogyatékos.
2021. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
30%
Én a zuhanyozóban képzelném magamat nőnek... :DDD
2021. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
27%
Bár csak a mi időnkben is így lett volna. Tuti hogy az egész osztály a női WC-be járt volna.
2021. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem úgy megy, hogy gondolsz egyet és csak besétálsz oda (mint sokan már leírták).

Ilyenkor tényleg engedélyt kell kérned az iskolától és még akkor sem lesz biztos, hogy megengedik. Ha meg csak kanosan kukkolni akarod a lányokat mint valami perverz, akkor felejtős a dolog. Mert tudom, hogy egyes férfiak erre is képesek volnának csak azért, hogy ki éljék a perverz kukkolási vágyaikat...

2021. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem ez úgy lenne igazságos, hogy először pszichológustól/pszichiátertől beszerez egy papírt, ami tanúsítja, hogy ő tényleg transszexuális. Enélkül nem engedném, hogy valaki csak egyet gondoljon és a másik nem vécéjét használja, viszont ha ez megvan, akkor már diszkrimináció lenne nem engedni, mert akkor szakember megállapította róla, hogy ez nem csak egy hóbort, hanem ő ilyen beállítottságú.
2021. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

#3

Rendszerint ilyen kérdésekben amúgy komoly piszchológiai vizsgálat van, hogy kiderüljön, hogy melyik eset az igaz.

2021. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
24%
Próbál kikaparjákaszemed.
2021. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!